KONCERTY / WARSZTATY
04 - 17.07.2016 l Atelier Wolimierz l PobiednaHARSH ART


PLENER & FEST
/link FB/


Atelier Wolimierz tworzy przestrzeń otwartą dla twórców poszukujących nowych środków wyrazu w rzeczach i zdarzeniach powszechnie uważanych za brzydkie i drażniące. Inspirujących się chaosem i tworzących hałas, szokujących odbiorcę natłokiem i intensywnością bodźców. 

Od 4 do 17 lipca 2016 roku zapraszamy na plener zakończony festiwalem. Udostępniamy nasze pracownie (sala prób, spawanie i obróbka metalu i drewna, elektronika i elektryka, pracownia plastyczna), materiały i przestrzeń, by stworzyć możliwość współpracy, wymiany pomysłów i rozwiązań. Chcemy, by malownicze otoczenie Atelier Wolimierz wypełniło się niepokojącymi dźwiękami, instalacjami podważającymi kanony estetyki i ludźmi otwartymi na przekraczanie granic.

Dni festiwalowe to 9, 15 oraz 16 lipca. zapraszamy wtedy serdecznie wszystkich na koncerty, wykłady i projekcje filmowe. 

Uczestnicy pleneru będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez zaproszonych przez nas artystów lub realizować własne projekty.

Oferujemy miejsca na polu kempingowym (prysznice, łazienki, elektryczność) wraz z wyżywieniem (wegańskim/ wegetariańskim) w cenie 35zł za dobę.
Kontakt: atelierwolimierz@gmail.com // Michał Ziń // 516266500

9/07/2016 (SOBOTA):
REZ EPO
JAKUB GLIŃSKI
SUN STILL RISES
PURGIST
LYSERGIC AUDIO DEVICE

15/07/2016 (PIĄTEK): 
GAMMA FUNCTION
JAKUB GLIŃSKI
PAWEŁ KRZACZKOWSKI
KOMBINAT7526
KACPER ZIEMIANIN

16/07/2016 (SOBOTA):
ANDREJA ANDRIC
MIMI KAWOUIN
EWA JUSTKA
OLGA SZYMULA
ELECTRºCUTE
KLANGWERK 936
TOO EMPTY TO POO

REZ EPO

KACPER ZIEMIANIN
ANDREJA ANDRIC
MIMI KAWOUIN
EWA JUSTKA
OLGA SZYMULA
ELECTRºCUTE
TRAUMA UNIT