IMPREZA
21.05.2016 l Luzztro l Warszawa
start: 22:00 


BEHIND THE STAGE 24


/link FB/
"BTSBehind The Stage, to kolektyw, który swoją działalność rozpoczął w 2009 roku. Skład się zmieniał, doświadczenie rosło. Mamy za sobą 7 lat organizacji eventów, zagraliśmy setki imprez w kraju jak i poza nim. Niektórzy z nas stoją na scenie od ponad dziesięciu lat, inni z mniejszym stażem, ale świeżą krwią, prowadzą grupę w nowe rejony. Są wśród nas producenci, liveactowcy, dje, realizatorzy dźwięku, graficy, vj'e. Nasz pełny skład to dwie panie i pięciu panów: VTSS, ISNT, rraph (Eastern Renaissance), Fau, Amandra, Partre oraz Deaşupra. Na naszych eventach grali między innymi tacy artyści jak: James Ruskin, Sigha, DVS1, Kangding Ray, Stanislav Tolkachev, Xhin czy Mod21. Poza działalnością eventową prowadzimy serię podcastów w których pojawili się między innymi: Ness, Xhin, Deepbass, Luigi Tozzy, Yuka i inni." - Behind The Stage

Tej nocy poprawadzą Was w tańcu przez całą noc dwie Panie, reprezentantki stołecznego kolektywu Behind The Stage: ISNT oraz VTSS.


ISNT (BTS)
Założycielka grupy Behind The Stage, promotorka, dj i producentka.VTSS (BTS)
Dj’ka i producentka; gra muzykę ciemną, transową i często niepokojącą, oscylującą dookoła "techno", chociaż jak przyznaje - to najmniej lubiane przez nią słowo.