IMPREZA
06.05.2016 l Święta Krowa l Kraków
start: 22:00


BEHIND THE STAGE

AMANDRA / VTSS / DIABOT
/link FB/

"BTSBehind The Stage, to kolektyw, który swoją działalność rozpoczął w 2009 roku. Skład się zmieniał, doświadczenie rosło. Mamy za sobą 7 lat organizacji eventów, zagraliśmy setki imprez w kraju jak i poza nim. Niektórzy z nas stoją na scenie od ponad dziesięciu lat, inni z mniejszym stażem, ale świeżą krwią, prowadzą grupę w nowe rejony. Są wśród nas producenci, liveactowcy, dje, realizatorzy dźwięku, graficy, vj'e. Nasz pełny skład to dwie panie i pięciu panów: VTSS, ISNT, rraph (Eastern Renaissance), Fau, Amandra, Partre oraz Deaşupra. Na naszych eventach grali między innymi tacy artyści jak: James Ruskin, Sigha, DVS1, Kangding Ray, Stanislav Tolkachev, Xhin czy Mod21. Poza działalnością eventową prowadzimy serię podcastów w których pojawili się między innymi: Ness, Xhin, Deepbass, Luigi Tozzy, Yuka i inni." - Behind The Stage

Aby przybliżyć wizję muzyczną kolektywu Behind The Stage wystąpi dla Was nasza reprezentacja w składzie:

VTSS (BTS)
Dj’ka i producentka; gra muzykę ciemną, transową i często niepokojącą, oscylującą dookoła "techno", chociaż jak przyznaje - to najmniej lubiane przez nią słowo.
Francuski muzyk związany z wydawnictwem Ahrpe Rec., członek kolektywu Behind The Stage, specjalista w dziedzinie brzmień głębokich, pulsujących o ciepłym, organicznym posmaku. W Krowie zaprezentuje swój autorski live act.
 DIABOT (STRIKT)
Diabot- miłośnik i pasjonata muzyki , której bazą jest rytm a brzmienie powtarzalne. Dj-ingiem zajmuje się od parunastu lat i od samego początku głównym nurtem w jaki się poruszał było Techno aż po dziś dzień. Należy do grona entuzjastów płyt winylowych bez których nie wyobraża sobie życia. Należy do ekipy STRIKT, którą współtworzy ze swoim serdecznym przyjacielem Pawłem Janedą.