IMPREZA
15.04.2016 l Szpitalna 1 l Kraków
start: 22:00 / wjazd: 10 złWeAreRadar

CREDIT 00 / DJ DESERT NIGGU

OLIVIA / CHINO / KINZO CHROME

ZAKŁAD OSTATNIEJ POSŁUGI
/link FB/

"Po ponurej zimie przyszedł czas na wiosnę i z tego powodu postanowiliśmy zaprosić dwóch mega fajnych ziomów z Lipska, którzy swoim energetycznym i szalonym graniem wprowadzą w stan euforii każdego słuchacza. CREDIT 00 to jeden z czołowych producentów wydających dla drezdeńskiego Uncanny Valley. Sam prowadzi niezwykle ciekawą wytwórnię Rat Life Records gdzie wychodzą same parkietowe sztosy. Muzycznie nie da się go sklasyfikować. W tym co gra słychać wpływy Synth Wave, Electro, Afro, Kraut, Komische Disco, Italo, Miami Bass oraz Proto stuff. Dj Desert Niggu - szara eminencja i najbardziej lubiana postać lipskiego clubbingu, kolorowa osobowość o wielkim sercu, która nie stroni od dobrej zabawy. " - We Are Radar


❒ CREDIT 00 (Rat Life Records / Uncanny Valley / Leipzig) live


KINZO CHROME (Radar/ CHRONO BROSS)
OLIVIA (RadarCHRONO BROSS)
Olivia aka Olivia Ungaro jest na scenie polskiej muzyki elektronicznej od 10 lat. Wraz ze swoim bratem Kinzo Chrome tworzy kolektyw Chrono Bross. Wspólnie mają imponującą kolekcję płyt winylowych z wieloma perełkami, o których posiadaniu wielu kolekcjonerów może tylko marzyć. Najbardziej lubi surowe i mroczne brzmienie muzyki techno, kwasowość muzyki acid, głębię cosmic, prostotę elektro i ciepło muzyki house. Olivię inspiruje Detroit wraz z twórcami sceny detroit techno (Mike Mad Banks, Jeff Mills, Robert Hood, Juan Atkins, Scan 7) oraz holenderska scena muzyczna spod znaku Clone, Creme, Bunker, Viewlexx i Rush Hour. Razem z ChinonKinzo Chrome tworzy kolektyw didżejsko-producenki Radar.
CHINO (Radar/ CHRONO BROSS) live
Pod kryptonimem Chino kryje się Artur Oleś - pochodzący z Katowic producent, grafik i plakacista. Dzięki fascynacji minimalistyczną, surową analogową grafiką postanowił znaleźć jej odpowiednik w muzyce elektronicznej, z którą eksperymentuje od 1999 roku, czyli od czasu kiedy odkrył, że można ją programować za pomocą komputera. Jako wyznawca zasady „najtrudniejsze są najprostsze rozwiązania” zarówno w swoich projektach muzycznych, jak i graficznych osiąga zamierzone cele za pomocą jak najprostszych, a zarazem jak najintensywniejszych środków. Jest wielbicielem i wyznawcą rolandowego soundu z lat 80., w trakcie swoich live'ów gra własną mutację acid house, chicago i detroit.


Jego pierwsze wydawnictwo EARLY DAYS EP ukazało się w 2013 r. nakładem najstarszej polskiej oficyny wydającej płyty winylowe prowadzonej przez samego Jacka Sienkiewicza. Kolejna płyta DUCH EP ukazała się w drugiej połowie tego samego roku pod szyldem nowej polskiej wytwórni S1 Warsaw. Na krążku znalazły się również remixy Xamiga (Legowelt + Xosar) oraz Murphy Jax'a. Razem z Olivia Ungaro i Kinzo Chrome tworzy kolektyw didżejsko-producenki Radar.
Dotychczas Chino wystąpił m.in. na festiwalach: Unsound, Off Festival, Tauron Nowa Muzyka (w eksperymentalnym projekcie z Yosim Horikawą i Kubą Sojką), Stary Dworzec Katovvice oraz supportując takich artystów jak: Oni AyhunCristian VogelDJ Skurge (Underground Resistance), Legowelt, Karenn (Blawan & Pariah), MPIA3 aka TRUSSNeil LandstrummPoleMove DJohn HeckleXosarDJ TLRObjectInigo KennedyFaimontPier BucciGeoff WhiteVladislav Delay aka LuomoJacek SienkiewiczFenin