TRASA / KONCERT
27.04 - 01.05.2016
Poznań / Kraków / Wrocław / Łódź

HYPERCOLLAPSE TOUR 2016

/link FB/

27.04 / Katowice / Prepar / więcej info >>>
28.04 / Poznań / LAS / więcej info >>>
29.04 / Kraków / Warsztat / więcej info >>>
30.04 / Wrocław / Wagenburg Breslau / więcej info >>>
01.05 / Łódź / DOM / więcej info >>>


❒ TRAUMA UNIT
Power electronics / death industrial z Łodzi. 100% PURE TRAUMA ELECTRONIKXX. Duet łączący elementy harsh noise z power electronics – pulsujące trzeszczące loopy, sprzężenia oraz siarczyste wokale. W składzie znani gdzieniegdzie twórcy takich delikatnych projektów muzycznych jak Ironlung, Spaceship to Hell czy I Am A Slut i Self-­Inflicted Violence.


REZ EPO
Powołany do życia około 2006 roku w Kielcach, projekt Konrada Materka, wskrzeszony po blisko czteroletniej przerwie w aktywności. Złożone struktury dźwiękowe łączące w specyficzny sposób elementy takich gatunków jak drone, harsh noise i ambient, przesiąknięte psychodelicznymi wątkami. W rezultacie, Rez Epo zawiera w sobie zarówno rozwlekłe quasi-ambientowe pejzaże, jak i bardziej radykalne formy dźwiękowej ekspresji. Rozmyte, przestrzenne pejzaże wybrzmiewające sprzężeniami no-input miksera, przetwarzanymi przez łańcuch efektów. Materek prowadzi również label DIY Chaosynod.


GROZNY 93
Poznański projekt noise tworzący dźwiękowe serie tematyczne. Projekt powstał w 2014 r.

SUN STILL RISES
Projekt założony w 2013 roku na Śląsku. Wkurwiony cut-up harsh noise bez pierdolenia. 
PURGIST
Założony w 2013 roku, krajowy projekt utrzymany w stylistyce harsh noise stanowi rozwinięcie i sprecyzowanie poprzedniego przedsięwzięcia Dawida Kowalskiego, tj. SLEEP SESSIONS (aktywny w latach 2005-2013). PURGIST poświęcony jest eksploracji dynamicznych, niespójnych faktur brzmieniowych, miejskich nagrań terenowych, cyfrowych artefaktów i szczątkowej melodyki. Jego kompleksowe, kinematograficzne kompozycje utrzymane w konwencji harsh noise posiadają wyraźnie zaznaczone tło konceptualne skonstruowane w oparciu o uważną analizę kultury ulicznej będąc jednocześnie alegorią odkupienia osobistych słabości i obsesyjnej autoagresji. Ostatni album PURGIST  -"Bleak Prospects" ukazał się we wrześniu 2015.