IMPREZA
15.04.2016 l Bomba Na Placu l Kraków
start: 23:00 / wstęp: FREE


BEHIND THE STAGE

PHILIPPE PARTRE / HALLALA / VTSS
/link FB/

"BTS - Behind The Stage, to kolektyw, który swoją działalność rozpoczął w 2009 roku. Skład się zmieniał, doświadczenie rosło. Mamy za sobą 7 lat organizacji eventów, zagraliśmy setki imprez w kraju jak i poza nim. Niektórzy z nas stoją na scenie od ponad dziesięciu lat, inni z mniejszym stażem, ale świeżą krwią, prowadzą grupę w nowe rejony. Są wśród nas producenci, liveactowcy, dje, realizatorzy dźwięku, graficy, vj'e. Nasz pełny skład to dwie panie i pięciu panów: VTSS, ISNT, rraph (Eastern Renaissance), Fau, Amandra, Partre oraz Deaşupra. Na naszych eventach grali między innymi tacy artyści jak: James Ruskin, Sigha, DVS1, Kangding Ray, Stanislav Tolkachev, Xhin czy Mod21. Poza działalnością eventową prowadzimy serię podcastów w których pojawili się między innymi: Ness, Xhin, Deepbass, Luigi Tozzy, Yuka i inni." - Behind The Stage

Aby przybliżyć wizję muzyczną kolektywu Behind The Stage wystąpi dla Was nasza reprezentacja w składzie:


PHILIPPE PARTRE
Związany z podziemną sceną Odessy, aktualnie mieszkający w Warszawie producent Philippe Partre. Tworzy niecodzienne, atmosferyczne dźwięki, z mocnymi elementami perkusyjnymi, hipnotycznym basem osadzonym w subtelnych teksturach dźwiękowych. Jest zapalonym miłośnikiem techno i elektro, jednak w jego muzyce i dj setach usłyszeć można także inspiracje abstrakcyjnymi brzmieniami muzyki konkretnej, free jazzem oraz elektroakustycznymi improwizacjami.
HALLALA (Veni Vidi Techno)
Animator lokalnej techno-sceny oraz ważny filar kolektywu Veni Vidi Techno. Do nie dawna przy swoich skromnych warunkach fizycznych noszenie dużej ilości płyt na imprezę było dla niego kwestią dość problematyczną acz sprezentowana mu przez przyjaciół z okazji jego (i kolektywu) urodzin torba na kółkach zdaje się odmieniać ten stan rzeczy >> zobaczymy czym pod kątem zawartości tej torby nas tym razem zaskoczy ;)
Halaal (arab. حلال) w świetle szariatu oznacza wszystko to, co dozwolone. A dozwolone będzie: nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, ciężkie techno, spożywanie alkoholu, ubój rytualny. Niektórzy twierdzą, że Hallala to miły młody człowiek, inni, że to miniaturowa wersja Kuboka z jaśniejszym wąsikiem, jeszcze inni, że to prawdziwe wcielenie diabła (arab. شرير).


VTSS (BTS)
Dj’ka i producentka; gra muzykę ciemną, transową i często niepokojącą, oscylującą dookoła "techno", chociaż jak przyznaje - to najmniej lubiane przez nią słowo. Związana z projektami Behind The Stage i Othercult