KONCERT / IMPREZA
16.04.2016 l Mózg l Warszawa
start: 20:00 / wstęp: 15 zł koncerty / 15 zł impreza


BEHIND THE STAGE

DOGFEET / UNCANNY VALLEY

CHMARA / VTSS / SIN / FAU
/link FB/

"Muzyka jest tylko jedna. Nie nazywaj, nie określaj, nie wyznaczaj granic, nie zabieraj przestrzeni. Miłość pomiędzy techno a industrialnymi post punkowymi brzmieniami nabiera rozmachu. Na wiosnę rozkwitnie w warszawskim Mózgu: dwa koncerty brytyjskich zespołów DogfeetUncanny Valley (start o godzinie 20:00), a po nich afterparty Behind The Stage (od 23:00). Zapraszamy!" - Behind The Stage


DOGFEET (UK)
Znani z bezkompromisowych występów, Dogfeet tworzą niespotykane dźwięki i tekstury. W swojej karierze grali koncerty z Ice Age, NTS, a także zostali zaproszeni przez członków zespołu Einstürzende Neubauten do zagrania na ich corocznej imprezie Einstürzende Neubauten Annual Party. Niedawno wydali nowy album „Debris/Detritus”.
UNCANNY VALLEY (UK)
Zainspirowani wczesną muzyką industrial, martwym jazzem i błędem percepcji. Uncanny Valley podczas występów łączą muzykę elektroniczną z akustyczną perkusją i własnoręcznie wykonanymi elektroakustycznymi instrumentami. Są świeżo po wydaniu pierwszej EP „Chainstore” i pracują właśnie w studiu nad kolejnym wydawnictwem.
VTSS (BTS)
SIN (Analogen)
❒ FAU (BTS) CHMARA live p.a.

Producent/Muzyk. Aktywnie działający w obszarach muzyki elektronicznej i improwizowanej. W swojej produkcji muzycznej wykorzystuje materiały autorskie znajdujące zastosowanie w gatunkach, które określić można jako: organic dub techno, deep house, jednak oscylują one również wokół różnych odmian popu, który stał się niejednokrotnie trzonem koncepcyjnym w produkowanych piosenkach. Dotychczas współtworzył m.in z: Marcin Czubala, Kari Amirian, Novika, Oszibarack, Tomasz Sroczyński, Qba Janicki, Marek Pospieszalski, Stefan Węgłowski. Na stałe uczestniczy w projektach Tirvyous Wagon oraz Kondensator przepływu, gdzie promuje scenę eksperymentalną / improwizowaną z którą związany jest dzięki klubowi MÓZG. Od 2013r. występuje sam wykonując autorskie live acty z wykorzystaniem wokalu. Jest również twórcą muzyki do teaserów i spotów telewizyjnych.