KONCERT
02.03.2016 l Eufemia l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: 10 złIMPORT MITING

/link FB/


IMPRO MITING przybiera nieoczekiwaną formę - od czasu do czasu, zupełnie niespodziewanie, w Klubojadalni Eufemia będą pojawiać się wystąpienia pod tytułem IMPORT MITING. Idea IMPORT MITINGÓW jest prosta - muzycy zaimportowani z Polski i ze świata spotykają się z muzykami, którzy na miejsce swego stałego pobytu obrali Warszawę, i wspólnie improwizują. 
Na pierwszym IMPORT MITINGU odwiedzili nas goście z Norwegii, IMPORT MITING #2 to muzyczna wymiana z Lublinem. 2 marca 2016 w Eufemii spotkają się:


TADEUSZ CIEŚLAK
Saksofon altowy. Przedstawiciel młodego pokolenia lubelskich improwizatorów. Starając się nie ograniczać poszukuje różnych rodzajów muzycznej ekspresji.  Lider zespołu Tadeusz Cieślak Trio, członek 3275kg Orchestra, czynnie gra w zespołach: Betanjehu, Sekta Denta oraz Cząstki Elementarne. Współtwórca niezależnej wytwórni Centrum Badania Możliwości oraz dyrektor artystyczny I Kongresu Aleatorystów. Brał udział w wykonaniach dzieł Corneliusa Cardew, oraz warsztatach soundpaintingu Waltera Thompsona.
JACEK STEINBRICH
Kontrabasista i gitarzysta, samouk, improwizator. Aktywna postać na lubelskiej scenie muzyki improwizowanej. Finalista konkursu kompozytorskiego Cage, 1, 2, 3, Założyciel irlandzko-polskiego trio free jazzowego (Re.mus). Jacek gra również z zespołami grającymi muzykę improwizowaną (m.in. Cząstki Elementarne) i surf-psychodeliczną (Braces Are Beautiful).
TEO OLTER
Improwizator, bębniarz jazzowy. Grając przykłada większą uwagę do melodii i dynamiki niż do rytmów i metrum. Wykształcenia muzycznego nie posiada, uczęszcza do szkoły plastycznej. Za największych perkusistów uważa Eda Blackwella, Hana Benninka i Adama Pierca z Mice Parade. Wraz z Natanem Kryszkiem i Tymonem Bryndalem gra w Pokusie. Z Alekiem Żurowskim tworzy Nietakt, oraz duo z Wojtkiem Kwapisińskim. Występuje w Warsaw Improvisers Orchestra. Pod pseudonimem Sun Enough tworzy słabą muzykę elektroniczną.