IMPREZA / KONCERT
01.04.2016 l CKN Centrala l Gorzów Wlkp
start: 17:00

MONOTON RECORDS

B-DAY BASH

YAC / LUX / WRONG DIALS
/link FB/

"1 kwietnia mija rok działalności naszego sklepu. Z tej okazji mamy wielką przyjemność zaprosić Was na jubileuszowe spotkanie w CKN Centrala. Imprezę rozpoczniemy kilkugodzinną prezentacją oferty w specjalnie przygotowanych na ten dzień, atrakcyjnych cenach. Po zakończeniu sprzedaży rozpocznie się część muzyczna, na której zagrają nasi dobrzy Przyjaciele, oraz specjalnie zaproszona na tę okazje, przedstawicielka kolektywu Giegling – Lux z Weimaru. PS. To nie Prima Aprilis ;)" - Monoton


❒ LUX
Przedstawicielka płci pięknej w ekipie Giegling. Pochodzi z Lipska, gdzie stawiała swoje pierwsze kroki za konsoletą. Dziś jest jedną z jaśniejszych postaci sceny elektronicznej tego miasta. Słynie ze świetnej selekcji muzycznej, a jej sety były grane na wielu cenionych europejskich festiwalach i w takich klubach jak Panoramabar, ://about blank, Distillery, czy Golden Pudel. Poza Europą występowała także w Detroit, San Francisco, Miami, Los Angeles, czy Rio De Janeiro. 
YAC
Połowa, dubowego duetu Normal Bias. Przez lata wyrobił sobie markę, nagrywając kapitalne selekcje, gdzie nie szczędził gałek reverb i delay. Po dziesiątkach masywnych setów, przyszedł czas na zaprezentowanie własnych utworów. Autorskie produkcje, sukcesywnie ukazywały się na kompilacjach, skupiających polskich producentów Dub Techno. Pod koniec ubiegłego roku, światło dzienne ujrzał jego drugi EP „Mantas”, wydany w labelu Minicromusic, należącym do cenionego producenta Michała Wolskiego. Atmosferyczne, smoliście gęste dźwięki, zawieszone na rytmicznym 4x4, zdobyły uznanie osób, które od długiego czasu wyczekiwały na ten materiał.
Mateusz Rosiński, dj i producent z Gorzowa Wielkopolskiego, który dał się już niejednokrotnie poznać tworząc inne projekty tj. rosinski, Jester Frost, Cheap Taxi czy Unfinished. Człowiek mocno nieprzewidywalny muzycznie dzięki czemu występował w Polsce i za granicą z przeróżnymi artystami tj. Barbara Morgenstern, To Rococo Rot, Jacaszek, Mikołaj Trzaska, Jacek Sienkiewicz, Neil Landstrumm, Molly Nillson, Ul/KR, The Human Elephant, Corners i wieloma innym. Rosiński jest również współtwórcą i jednym z filarów działalności klubu CKN Centrala w Gorzowie Wielkopolskim. Jako aktywny muzyk, organizator koncertów i założyciel niezależnych wydawnictw płytowych Please Feed My Records i obecnie Dym Records skutecznie promuje lokalną scenę w Polsce i za granicą. Projekt wrong dials oscyluje wokół nieoczywistych, również tanecznych brzmień by wyjść na przekór powtarzalnym trendom w muzyce elektronicznej. Już niebawem pojawią się pierwsze fizyczne wydawnictwa tego projektu w polskich oraz zagranicznych labelach.