IMPREZA
19.02.2016 l LAB the live act bar l Warszawa
start: 22:00 / wstęp: 15 zł


BEHIND THE STAGE


VTSSSOJOURNSIENN

NALIKOWSKIABU ZEINAH

RRAPH / CHMARABYLLY
/link FB/

"Osiemnasty odcinek BTS zostanie wyreżyserowany przez VTSS, młodą DJ-kę i producentkę, będącą najnowszym nabytkiem naszej ekipy, która celebrować będzie tego dnia swoje urodziny. 
W rolach głównych wystąpią:  W dj secie - BYLLY - młody producent i dj ze Szczecina, który wydał właśnie swoją EP w Counter Pulse, a niedługo zadebiutuje na Gynoid Audio z EPką, na której znajdzie się między innymi remix kolejnego artysty tego wieczoru - rraph, również reprezentującego Behind The Stage - który zagra dla Was live act. Kolejnym artystą będzie dawno niewidziany w stolicy Chmara, który zaprezentuje nam swój nietuzinkowy autorski materiał. Wieczór dopełnią lokalni DJ-e i przyjaciele solenizantki, miłośnicy cięższych brzmień i czarnych płyt: Abu Zeinah, Marek Nalikowski, SIENN i SOJOURN. Nie zabraknie też urodzinowego dj seta Martyny - VTSS." - BTS


VTSS
Gra mocno i mrocznie. Wielbiciel wytwórni Sonic Groove, Repitch, Avian. Występował na Warszawskim Brutażu i Underwater. Supportował między innymi Verekera.DJ i producent lubujący się się w polirytmicznych strukturach, hipnotycznych ostinatach i atonalnych teksturach. Najnowsze wydawnictwa przeplata z zapomnianymi perełkami i klasykami, najchętniej podczas dłuższych setów. Prowodyr cyklu TUMULT.
BYLLY
RRAPHSIENNSOJOURN
Producent/Muzyk. Aktywnie działający w obszarach muzyki elektronicznej i improwizowanej. W swojej produkcji muzycznej wykorzystuje materiały autorskie znajdujące zastosowanie w gatunkach, które określić można jako: organic dub techno, deep house, jednak oscylują one również wokół różnych odmian popu, który stał się niejednokrotnie trzonem koncepcyjnym w produkowanych piosenkach. Dotychczas współtworzył m.in z: Marcin Czubala, Kari Amirian, Novika, Oszibarack, Tomasz Sroczyński, Qba Janicki, Marek Pospieszalski, Stefan Węgłowski. Na stałe uczestniczy w projektach Tirvyous Wagon oraz Kondensator przepływu, gdzie promuje scenę eksperymentalną / improwizowaną z którą związany jest dzięki klubowi MÓZG. Od 2013r. występuje sam wykonując autorskie live acty z wykorzystaniem wokalu. Jest również twórcą muzyki do teaserów i spotów telewizyjnych.