KONCERT
24.02.2016 l Eufemia l Warszawa
start: 20:00 / wjazd: 10 złUzbrojony w dwa keyboardy, kilka kostiumów i kilogram brokatu, Stephen Paul Taylor jest jednoosobową synthpopową orkiestrą. Jego koncerty są przepełnione energią, humorem i dziwną teatralnością. Rytmy z yamahy wywołają tupanie nóżką, zaś melodie roztopią twoje serce. Twierdzi, że urodził się, żeby być na scenie i od dobrych kilku lat zajmuje się tylko tym. Grał trasy po kilkunastu krajach, zarówno w klubach jak i tramwajach czy stacjach metra. Po raz pierwszy odwiedzi Polskę, gdzie zagra siedem koncertów z okazji wypuszczenia przez BDTA jego materiału na kasecie. Oprócz działalności solowej współtworzy również zespoły Trike oraz The Rad Dads, nakręcono o nim kilka krótszych lub dłuższych dokumentów, został memem, kilkukrotnie był w telewizji.


Podczas imprezy będzie rozstawione stoisko BDTA gdzie będzie można kupić większość z dostępnych obecnie tytułów. Oprócz tego każdy koncert na tej trasie będzie rejestrowany i o ile nie wystąpią żadne problemy techniczne, wypalany od razu na stoiskowym laptopie. Czyli - o ile się uda - zaraz po koncercie będziesz mógł kupić CDR z tym koncertem, wydany w limitowanym nakładzie 15 sztuk. Cierpliwość popłaca, zapamiętaj to.

PS. Dieter Bohlen powiedział, że Stephen gra bardzo spoko. Mamy to na taśmie. Elo.
Projekt muzyczny Pawła Starca, poruszający się w rejonach analogowego techno, ambientu czy noise, oparty o możliwości uproszczonych generatorów i modulatorów. Wynika z fascynacji peryferiami kultury, efektami gitarowymi i Telewizyjnym Biurem Śledczym. W październiku zadebiutował w BDTA kasetą „Discipline".