KONCERT
20.02.2016 l Las l Poznań
start: 21:00 / wstęp: 10 zł


GRAVEYARD DRUG PARTY


KASECIARZ
/link FB/

Sieją zniszczenie od 2012 roku i nadal żyją. Ponownie zawitają do Warszawy, jak zawsze w najlepszym składzie: Robert Śliwka - Wokal, Jakub Lemiszewski - Gitara, Tenie Segura - Perkusja.KASECIARZ
Kaseciarz to zespół, który gra tatusinego rocka z matecznym zadziorem dla pryszczatej młodzieży. Zespół powstał w 2011 roku z inicjatywy Maćka Nowackiego, który zapragnął nagrać płytę, używając aparatury nagrywającej, którą miał pod ręką. Wraz z wydaniem debiutu "Surfin' Małopolska" Kaseciarz zaczął działać jako trio i w 2013 roku wydał płytę "Motörcycle Rock And Roll", która była wariacją na temat krautrocka z motywem motoryzacyjnym w tle. 
W listopadzie 2015 zespół wydaje płytę "Gay Acid", która jest konceptualną opowieścią o zmaganiach pewnego muzyka grającego niegdyś w amerykańskim zespole DuVraine Connection. Ten właśnie materiał będziecie mieli szansę usłyszeć PREMIEROWO w DZIKu. Muzyka, którą gra Kaseciarz to mieszanina garage, psychedelic, surf, albo po prostu Dziadostwo Rock. Obecnie zespół działa w składzie: Artur Rębisz, Szymon Keler, Maciej Nowacki.