INTERFERENCJE

"Interferencja to nakładanie się na siebie co najmniej dwóch fal, czego efektem jest powstanie w przestrzeni nowego rozkładu fal."

Kolejne odsłony Interferencji będą pojawiały się co 2-3 tygodnie na łamach Trzeciej Fali. Pomysłodawczynią cyklu jest FOQL / Justyna Banaszczyk. Do współtworzenia projektu zaprosiła kilkanaście osób m.in. z Polski, Holandii, Szwecji, Niemiec i Belgii. Wśród nich są doświadczeni muzycy, szefowie niezależnych wytwórni, a także artyści początkujący, być może nawet nieznani bliżej słuchaczom w Polsce, na pewno jednak aktywni na swoich lokalnych podwórkach niezależnego muzycznego półświatka.

Kluczem wyboru był wyrazisty estetyczny i etyczny rys każdej z zaproszonych osób, a także bezkompromisowe, konsekwentne działanie wbrew wytyczonym zasadom tak zwanego marketingu, czy pseudopromocji, reżimu lajków i  autoprezentacji.

Każde wydanie Interferencji będzie swoistą odpowiedzią na zadane pytanie: czym jest dla Ciebie eksperyment i czy nadal ma sens?

Nie będziemy się trzymać żadnej konkretnej formy. Zaprezentujemy mixtape i sety DJ, które niekiedy będą połączone z performancem dźwiękowym, nagrania terenowe, słowo mówione ze specjalnie przygotowanymi kompozycjami dźwiękowymi, nagrania na żywo, manifesty graficzne - wszystkie będą przygotowane specjalnie dla Trzeciej Fali.


INTERFERENCJE #4
IZABELA DAWID WOLF - BLAME YOUR PARENTS

Eksperyment w dzisiejszych czasach to dla mnie rozwinięcie, mutacja czegoś co już istnieje, ale powstaje na nowo w wyniku kolażu, próby połączenia rożnych elementów, to bunt, rozwinięcie, próba, ryzyko. Dopóki w umysłach ludzi jest potrzeba na zmiany i na nowe bodźce, eksperyment istnieje i ma sens. Ponieważ każdy z nas jest składem wszystkiego co znamy z naszego doświadczenia, każda nasza twórcza próba jest eksperymentem, ponieważ tworzymy coś co wcześniej nie istniało.

Tracklisty brak. Jeśli zainteresował Cię konkretny moment - zapytaj.
 IZABELA DAWID WOLF

od czasu do czasu pc jokey aka lj (laptop dj)

zin skin yard

tatuaże

rysuje 24/7

muzykomaniak (bez muzyki nie rysowałabym 24/7)

aktualnie próbuje stworzyć własne dźwięki wraz z druga połową Skin Yard'a/u (eksperyment!)

moje prace: blameyourparents.tumblr.com / instagram: izabelladawidwolf

<3