fot. Martyna Błotnicka
KONCERT
16.12.2014 l Eufemia l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: FREE/link FB/

Koncert niespodzianka Biegłych.
Zespół powiększył się o dwóch nowych biegaczy. Pojemne płuca na pewno pozwolą im dobiec do mety. Ta nowa dotleniona krew jest naszym legalnym dopingiem. Zapraszamy na bieżnię! 


BIEGLI
Biegli to grono instrumentalistów, filozofów, sportowców, tworzących muzykę inspirowaną bieganiem,- jedną z najstarszych umiejętności wykonywanej przez ludzi na planecie zwanej ziemia. Ziemianie, słynęli z tego, że potrafili się szybko przemieszczać, rytmicznie przebierając nogami, odrywając się od ziemi. Tropili, polowali, uciekali przed większymi drapieżnikami, przemierzali ogromne przestrzenie w poszukiwaniu pożywienia. Ponoć, robili to z całym dobytkiem na plecach. Podobno, okres ten trwał około 200 tyś.lat. Okres wolności, niezależności, bez sztucznych granic. Czujecie to ?

Pragnąc złożyć hołd tej aktywności oraz poczuć ducha tamtego czasu, zagramy koncert. Z uwagi na fakt, że będziemy grać na bulwarach Wiślanych, którędy wiedzie popularna ścieżka biegowa, jest szansa, że zagramy też dla biegnących. Jeśli planujecie wtedy biegać, zapraszamy w okolice Barki Snu Pszczoły, która znajduje się obok Mostu Poniatowskiego po lewej stronie rzeki. Damy Wam dobry biegowy bit przy którym będziecie mogli poćwiczyć kadencję lub po prostu zrobić sobie przystanek czy zakończyć bieg, żeby pokontemplować żywej muzyki. 

Piotr Mełech – klarnety
Marcin A. Steczkowski – kornet
Ramez Nayyar – pianino elektroniczne
Norbullo Kubacz – kontrabas
Rufuz Dedyński – perkusja
Dominik Mokrzewski – perkusja