KONCERT
03.12.2015 l Eufemia l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: 10 zł


IMPRO MITING

/link FB/


Pierwszy czwartek grudnia. Pierwszy z trzech grudniowych Impro Mitingów. 3 grudnia 2015 spotkanie numer jedenaście. Po raz drugi gościem Impro Mitingu będzie Miłosz Cirocki. Tym razem usłyszycie go w duecie z Teodorem Olterem. Dajmy się zaskoczyć.


❒ MIŁOSZ CIROCKI
Ur. 1991, gitarzysta. W swojej grze kieruje się minimalizmem, niekonwencjonalnymi technikami gry i głupim poczuciem humoru. Lubi obserwowanie i powodowanie dziania się rzeczy. Nie lubi słowa "abstrakcja", nazwałby to inaczej. Lubi marcepan i małe kotki. Używa gitary elektrycznej i wszystkiego innego. Gra w Złotej JesieniTrzebiatowie, a poza tym grywa z Natanem Kryszkiem, Michałem Kasperkiem, Teodorem Olterem i innymi warszawskimi improwizatorami.
TEO OLTER
Improwizator, bębniarz jazzowy. Grając przykłada większą uwagę do melodii i dynamiki niż do rytmów i metrum. Wykształcenia muzycznego nie posiada, uczęszcza do szkoły plastycznej. Za największych perkusistów uważa Eda Blackwella, Hana Benninka i Adama Pierca z Mice Parade. Wraz z Natanem Kryszkiem i Tymonem Bryndalem gra w Pokusie. Z Alekiem Żurowskim tworzy Nietakt, oraz duo z Wojtkiem Kwapisińskim. Występuje w Warsaw Improvisers Orchestra. Pod pseudonimem Sun Enough tworzy słabą muzykę elektroniczną.