KONCERT
26.11.2015 l Galeria na Czystej l Wrocław
start: 20:30 / wstęp: 10 zł

/link FB/

Koncert zamknięty w ramy trzech kompozycji:
1.
2.
oraz
3.

Występują: 
YURI MIZOBUCHI - głos
MACIEJ MACIĄGOWSKI - syntezator modularny
MICHAŁ J. BIEL - saksofon barytonowy


YURI MIZOBUCHI
Japońska mezzosopranistka. Ukończyła z wyróżnieniem studia wokalne na Akademii Sztuk Pięknych Kyoto u prof. Tsuyako Mitsui oraz studia "Lied und Oratorium" na Uniwersytecie Muzyki i Sztuki w Wiedniu u prof. Charlesa Spencera. Stypendystka Fundacji Kultury Yonden, Fundacji Nomura i Music Foundation Rohm. Była finalistką Międzynarodowego Konkursu Johannes Brahms Competition 2011 oraz laureatką pierwszej nagrody Międzynarodowego Konkursu FranzSchubert Competition (2013) w Steyr.
Jej repertuar sięga od baroku do muzyki współczesnej, muzyki kameralnej, muzyki kościelnej, opery i operetki. Koncertowała w Japonii, Austrii, Węgier, Słowenii, Niemiec, Szwajcarii, Włoszech, Korei i Izraelu. Od października 2014 roku mieszka w Berlinie, gdzie po raz pierwszy zderzyła swój klasycznie wykształcony głos z muzyką improwizowaną. Jej niezwykłą wrażliwość oraz wyobraźnię mogli rozpoznać szczęśliwcy, którzy pracowali podczas, sławetnego już, labolatorium ruchu i dźwięku OSMOSIS.
Magister akustyki, muzyk-ignorant, elektronik-amator. Tworzy dźwięk używając syntezatora modularnego. Interesuje go niedoskonałość aparatury, zakłócenia i sprzężenie zwrotne. Współtworzy zespoły Bachorze, Cococlock i Lata, wykonujące muzykę improwizowaną na żywo. 
❒ MICHAŁ JERZY BIEL
Jerzy po Wołodyjowskim, Edward po dziadku, o dużych skłonnościach do jednostajnych prozaicznych posunięć, wręcz obsesyjnie czerpie przyjemność z powtarzalności. Współtworzy grupy: Bachorze i Cococlock, Mikrobi.T.  Instrument przewodni: saksofon barytonowy.