KONCERT
02.10.2015 l ADA Puławska l Warszawa
start: 20:00 / wstęp: 10 zł

HAPPY*BIRTHDAY*

MEMENTO*MORI*

MŁYNARSKI36

HAPPY*BIRTHDAY*


/link FB/

Jak co roku, w dzień zaduszny przychodzi mi kończyć kolejny rok życia. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na koncert i kilka wspólnych chwil. Zagra 67,5 MINUT PROJEKT/ #675minutprojekt (Moretti/Zabrodzki/Młynarski) oraz #BAABA (Weber/Duda/Zabrodzki/Młynarski) i w międzyczasie, być może mała niespodzianka.
Dochód z biletów w symbolicznej cenie 10pln zostanie przeznaczony na świąteczne prezenty dla potrzebujących dzieci.
ADA jest w bramie obok dawnego Teatru Nowego przy Puławskiej 37. Dla spragnionych przy bramie jest nocny, więc taki trochę tańszy bar. DO ZOBACZENIA!


❒ 67.5 MINUT PROJEKT
450-cio sekundowe przedłużenie 60 Minut Projekt, zespołu Piotra Zabrodzkiego i Macia Morettiego. Po spaleniu kilkunastu głośników i zagraniu w tak egzotycznych miejscach jak Polska i Szwecja, duet postanowił zaprosić do wspólnej gry połowę 15 Minut czyli turboperkusistę Janka Młynarskiego. Ich zwyczajowy 60-cio minutowy set został rozciągnięty w czasie, ale także nabrał mocy i intensywności. Fajne rzeczy.


❒ BAABA
Baaba to już instytucja na polskiej scenie niezależnej. Przed ponad 10 lat swojej działalności zespół zwiedził prawie całą Europę, zagrał na najważniejszych festiwalach w Polsce, w roku 2012 zaliczył swoją pierwszą trasę po Stanach Zjednoczonych, otrzymał też nominację do nagrody Fryderyki. To w pigułce. A teraz trochę historii. Grupa powstała w roku 2000 i szybko zaczęła egzystować na krajowej scenie, koncertując i zbierając świetne recenzje na festiwalach i w klubach w Polsce i Europie. 
Obecnie Baaba to: Tomasz Duda (saksofony, flet, sampler), Bartosz Weber (gitara, sampler), Piotr Zabrodzki (bas) i Jan Młynarski (perkusja).