KONCERT
03.11.2015 l Eufemia l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: 10 zł


IMPRO MITING

MAŁKOWSKI / RAMBERG
/link FB/

"Po raz pierwszy we wtorek. Niespodziewana data, intrygujące dźwięki. 3 listopada 2015 spotkanie numer osiem. Tym razem zapraszamy Was na spotkanie z Janem Małkowskim i Filipem Zenonem Rambergiem." - Impro Miting

 JAN MAŁKOWSKI
Saksofonista - samouk, pozostaje w swoim graniu na etapie dziecięcego rysowania lub spontanicznego tańca, z wykształcenia biolog, masażysta. Od lat współpracuje z perkusistą Michałem Kasperkiem i Dominikiem Mokrzewskim (Skerebotte fatta), Piotrem Dąbrowskim (Insecta) a ostatnio także z Filipem Zenonem Rambergiem. Od trzech lat współpracuje z Ray’em Dickaty, z którym współtworzy improwizujący zespół Infant Joy Quintet (w 2014 wydali płytę "New Ghosts" w Fortune) i Warsaw Improvisers Orchestra. Od trzech lat buduje trio z kontrabasistą Ksawerym WójcińskimMichałem Kasperkiem.
FILIP ZENON RAMBERG
Norweg, Polak, perkusista. Przez wiele lat był liderem norweskiego zespołu WIND (trzy wydania płytowe). Grał z niemieckim zespołem ELECTRIC MOON na trasie koncertowej przez Europę Wschodnią. Gościnnie występował z norweskim folkowo-psychodelicznym zespołem TUSMØRKE. Prowadził wytwórnie SYRIN poświęconą norweskiej muzyce eksperymentelnej i nagrywał wraz z artystami FEFFE i ETHERIC FOUNTAIN CHANNEL. Przez kilka lat aktywny jako DJ ZENON w klubach i w radiu studenckim. Obecnie interesuje go jazz i muzyka improwizowana. Jest samoukiem który gra na wielu rożnych instrumentach.