KONCERT
19.11.2015 l Eufemia l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: 10 zł


IMPRO MITING

/link FB/


Trzeci czwartek miesiąca. Czterdziesty siódmy czwartek roku. 19 listopada 2015 spotkanie Impro Miting numer dziesięć. Tego dnia na deskach Eufemii zmierzą się Teodor Olter (perkusja) i Bartosz Tkacz (saksofon).


BARTEK TKACZ
Muzyk, saksofonista. Grał w FreeMusicCollectiv, SkautachGamid Group, Gaamerze, Maciej Wojcieszuk QuintetKoło Zbożowe, Pablopavo i Ludziki. Brał udział w wielu "Impro Mitingach" oraz warsztatach muzycznych. Wystąpił na Dusseldorf Jazz Rally z Zbigniew Namysłowski Super Band, oraz Jazz Jantar wraz z Harmony of the Spheres. Obecnie gra w spektaklu Fortepian Pijany w reżyserii Marcina Przybylskiego w Teatrze Narodowym, z Warszawską Orkiestrą Improwizatorów, kwintetem jazzowym HoTS, duetem improwizowanym z Rayem Dickatym oraz funkowym P. Unity.
TEO OLTER
Improwizator, bębniarz jazzowy. Grając przykłada większą uwagę do melodii i dynamiki niż do rytmów i metrum. Wykształcenia muzycznego nie posiada, uczęszcza do szkoły plastycznej. Za największych perkusistów uważa Eda Blackwella, Hana Benninka i Adama Pierca z Mice Parade. Wraz z Natanem Kryszkiem i Tymonem Bryndalem gra w Pokusie. Z Alekiem Żurowskim tworzy Nietakt, oraz duo z Wojtkiem Kwapisińskim. Występuje w Warsaw Improvisers Orchestra. Pod pseudonimem Sun Enough tworzy słabą muzykę elektroniczną.