KONCERT
20.10.2015 l Mózg Powszechny l Warszawa
start: 20:00  / wstęp: FREE


LET ME INTRODUCE


D O G L I F E
/link FB/

Ilość bardzo ciekawych propozycji koncertowych, głównie z zagranicy, rośnie. Nowy cykl koncertów, pod tytułem “Let Me Introduce” to seria prezentacji nieznanych, a mających znamiona wyjątkowych, artystów z Polski i ze świata. Mając świadomość, iż to co na prawdę nowe jest zawsze nieznane, staramy się być bardzo uważni w doborze zapraszanych artystów, aby nigdy nie umknęło nam coś ważnego.

Nasz wybór będziemy Państwu prezentować, dbając aby każdy z koncertów cyklu był wart poświęconych przez Państwa czasu i uwagi. Koncerty będą bezpłatne, a wynagrodzeniem dla muzyków będą nagrania z koncertu oraz to, co otrzymają od Państwa do wystawionej po koncercie skarbonki. Wyborów artystów dokonywać będzie mózgowa rada programowa w składzie: Sławek Janicki, Qba Janicki, Jerzy Mazzoll.


▲ DOGLIFE
Doglife badają muzykę improwizowaną na wysoko energetycznym poziomie, z pogranicza free jazzu i cięższego, bardziej mrocznego i nie do końca zdefiniowanego brzmienia. Ich debiutancki album wydany przez wytwórnię Omlott we wrześniu 2014r. został dobrze przyjęty przez dziennikarzy muzycznych. Zagrali ostatnio łąćzoną trasę koncertową z duetem Brötzmann/Uuskyla i zagrali podczas cyklu koncertów Mats Gustafssona Orion on Fire!. W skład zespołu wchodzą: DOGLIFE (Fire! Orchestra, Anna Högberg Attack!), Finn Loxbo (Strändernas Svall, Fire! Orchestra), Mårten Magnefors (Dark Horse).