KONCERT
05.10.2015 l Centrum Amarant l Poznań
start: 20:00  / wstęp: 12 zł


za dusznoza duszno - cykl wieczorków zapoznawczych z muzyką niepoważną prowadzony przez Karolinę Karnacewicz (Polly Týkk) i Piotra Tkacza (DJ 2 Lewe Ręce) od 2013 roku. Dotychczas pojawili się podczas niego ANFS, Moopie, Jurg Haller, Nina i Good News z Golden Pudel, Run Dust, Wojciech Kucharczyk, RSS B0YS, Zamilska, Lutto Lento, Wilhelm Bras, We will fail, Adrian Mancuso, Czarny Latawiec, Radek Dziubek, Jacek Staniszewski, Konrad Gęca, Zaumne, Bumro, FOQL.


C-DRÍK
C-drík zajmuje się tyloma rzeczami, że żeby się nie pogubić lepiej wymienić je alfabetycznie. Jest aktywistą, archiwistą, didżejem, inżynierem dźwięku, kompozytorem (muzyki filmowej i teatralnej, towarzyszącej instalacjom, wystawom i pokazom mody) perkusistą, prezenterem radiowym, producentem, weganinem, wydawcą, wykładowcą.
Interesuje go kontekst i pretekst oraz mapy, zwłaszcza stare.

Jedna z prowadzących za duszno - zagra set didżejski pielęgnujący noise'owe i (post)-industrialne rabatki, czym przygotuje grunt dla tych występów. Zajmuje się eksplorowaniem (dźwięków) kosmosu, lubi scenę haską i sukulenty.