by SG
KONCERT 
02.11.2015 l Nowa Kolonia l Gdańsk
start: 20:00 / wstęp: 30/40/50 zł
TROPIC OFCANCER
/link FB/


Po raz pierwszy na koncercie w Gdańsku, w Zaduszki w Nowej Kolonii zagra Tropic of Cancer


Solowy projekt Camelli Lobo. Jej niezwykle nastrojowa i emocjonalna muzyka zdradza wpływy dream popu, minimalnego synthu i psychodelii. Zanim pojawił się jej debutancki - szeroko uznany przez krytyków muzycznych album 'Restless Idylls' (2013), wyprodukowany przez Karla O’Connor (Regis) i wydany w Blackest Ever Black, wydawała swoje projekty muzyczne we wpływowych wytwórniach Downwards i MannequinW roku 2015 Tropic of Cancer wraca z nowymi projektami. Lobo rusza w tournée jesienią i zimą, i po raz pierwszy będzie występować jako trio – z Dva Damas Taylor Burch na gitarze oraz Joshem Eustis na keyboardzie / elektronice. Latem tego roku Blackest Ever Black ponownie wydawało trzy oryginalne utwory z wcześniejszej EPki Downwards 10”s on one 12” – jako cześć celebracji piątej rocznicy wydawnictwa. Lobo wydała także pierwszy nowy utwór od wydania 'Restless Idylls' do wydanej w czerwcu kompilacji Blackest Ever Black ‘I Can’t Give You The Life You Want’ - porywającą ‘I Woke Up And The Storm Was Over’, z planami na nowa EPkę przed końcem 2015 roku.


Bilety do nabycia w Nowej Kolonii od wtorku, 20 października (w godz. 12-20), oraz internetowo. Projekt realizowany ze środków własnych (Do It Anyway).

BILETY INTERNETOWE / REGULAMIN
informujemy, że istnieje możliwość rezerwacji biletu drogą mailową: kolonia.artystow@gmail.com.
Po potwierdzeniu należy dokonać przedpłatę za zarezerwowany bilet, na konto bankowe Kolonii Artystów, najpóźniej do 30 października 2015 roku lub do wyczerpania biletów z każdej puli. Szczegóły poniżej:

Kolonia Artystów
Al. Grunwaldzka 51
80-241 Gdańsk
Nr rachunku : 17 1540 1098 2059 5553 0608 0001

W chwili zaksięgowania płatności rezerwacja zmieni statut na potwierdzony i znajdziecie się na liście gości, o czym poinformujemy mailem.

Bilety w przedsprzedaży: 
30 PLN / I pula - wyprzedane!
40 PLN / II pula 
Bilety w dniu koncertu (limitowana ilość): 
50 PLN 

Informacje o wyczerpaniu danej puli biletów będą zamieszczane na bieżąco na stronie www.kolonia-artystow.pl, na www.facebook.com/KoloniaArtystow oraz na stronie FB wydarzenia. 

Patronat medialny: