KONCERT
08.10.2015 l Eufemia l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: 10 zł


IMPRO MITING

/link FB/


Co czwartek w Eufemii IMPRO MITING - niespodziewane spotkania i niecodzienne dźwięki. 1 października 2015, po krótkiej przerwie, spotkanie numer trzy. Na deskach Eufemii spotkają się:


 JAN MAŁKOWSKI
Improwizator, samouk, chciałby pozostać w swoim graniu na etapie dziecięcego bazgrolenia lub spontanicznego tańca. Od lat współpracuje z perkusistą Michałem Kasperkiem i Dominikiem Mokrzewskim ich wspólna gra jest odzwierciedleniem życiowego tętna, z którym są ‘tu i teraz’, poddają się bryzganiu i szkwałom codzienności. Od dwóch lat współpracuje z Ray’em Dickaty, z którym współtworzy improwizujący zespół Infant Joy Quintet i Warsaw Improvisers Orchestra. Współtworzy trio z Ksawerym WójcińskimMichałem Kasperkiem. Występuje na warszawskich Impro Mitingach w Eufemii i Chmurach.
RAFAŁ DEDYŃSKI
Styl "Rufuzza", można określić na pewno dwoma słowami: precyzja i powściągliwość ale atutów i zdolności charakteryzujących jego grę na perkusji, jest znacznie więcej. Na pewno nie można pominąć też skuteczności, odpowiedzialności i pomysłowości w urozmaiceniu brzmieniowego spektrum.Potrafi wyłamać się własnej konwencji i zaskoczyć wszystkich niesamowitym solo w najbardziej odpowiednim momencie. Pikanterii dodaje fakt, że "Rufuzz", w nierównej walce zwyciężył tajemniczego potwora, co miał być nie do pokonania. Gra m.in w BiegliUtracie SkładFirenze, WIO. Grał w: Nowy Świat, MRC, Bauagan. Perkusista amator.


 PIOTR DĄBROWSKI
Perkusjonista, artysta plastyk, intuicjonista, autor tekstów poetyckich. Poszukuje w grze na perkusji i otoczeniu brzmień i barw. Muzyka tworzona przez niego koresponduje ze współczesną muzyką perkusyjną, minimalną, improwizowaną, noise’ową. Podobnie jak w swej twórczości plastycznej stawia na prostotę i surowość formy. W jego graniu instrumenty zyskują nowy wymiar, tracą swój konwencjonalny obraz – stają się narzędziami dźwiękowymi, służą do tworzenia osobliwych faktur, ujawnia się ich wewnętrzna energia. Korzysta także z przedmiotów, które niekoniecznie muszą kojarzyć się z muzyką, często używa także smyczka.Graz w ZEBRY A MIT, z Antoniną Nowacką tworzy duet PAELI***ZUN, a z Iwoną Jedruch gra w duecie „Pieśni zwierząt”. Ponadto gra w ramach WARSAW IMPROVISERS ORCHESTRA, oraz miał przyjemność współpracować z Mieczysławem LitwińskimRayem DickatymWojciechem Kwapisińskim, w duecie Origami z Szymonem TarkowskimBartkiem TkaczemKamilem Szuszkiewiczem, (nieżyjącym już) perkusistą Konradem Chylem, tworząc duet LUV, z Maciejem CierlińskimYerba MaterPatrykiem ZakrockimMeritum, Wiosna, Bindu Duo. Wespół z Cinemanual, Krzysztofem Owczarkiem wykonywał program: „Dźwięk w obrazie. Obraz w dźwięku”. Regularnie tworzy na polu sztuk plastycznych i prowadzi zajęcia edukacyjne, plastyczne i dźwiękowe dla dzieci. W tym roku powstaje materiał na jego solową płytę. Z