LIVE ACT /  DJ SET
30.09.2015 l ZaZoo Sudio l Wszędzie
start: 20:00 / wstęp: FREE


GAAP KVLT

ZARIUSH / ISNT
/link FB/

Drugi live stream organizowany przez Behind The Stage w Zazoo Studio.

Behind The Stage < BST > jak sami mówią: "Wszyscy nosimy maski. To co jest ukryte pod maską jest poza sceną, sceną teatru mundi. Wchodzimy wgłąb wnętrza ciemnego i mrocznego świata muzyki elektronicznej, wnikamy w najgłębsze zakamarki ukryte pod ostatnią warstwą maski"


Zazoo.tv to transmisje na żywo organizowane przez ekipę z warszawskiej Pragi skupioną wokół studia nagraniowego ZaZoo Studio. Podczas cyklicznych audycji w internecie pokazują min. jak pracuje się w profesjonalnym studio nagraniowym, testują instrumenty i sprzęt nagraniowy, zapraszają artystów do wspólnego jamowania a DJ-e i producenci prezentują tam swoje sety. W swoich streamach o globalnym zasięgu na platformie Twitch zawsze wspierają i prezentują to co najlepsze a Polskie.


ZARIUSH [TTK Collective/Poznań]
ISNT [BTS]
 GAAP KVLT Live
Tajemnicza postać w kapturze. Podobno pochodzi z Polski, ale sposób w jaki opowiada dźwiękiem sugeruje, iż mógłby być reinkarnacją jednego z egipskich kapłanów, który zagubił się w drodze między fabrycznymi pustostanami Detroit, a berlińskimi zagłębiami klubowymi. Gaap Kvlt lubi mylić tropy. Na szczęście pozostawia ślady w postaci nagrań.Jego dotychczasowy dorobek to między innymi dobrze przyjęta krótka acz treściwa kaseta “Inconnu” i dwa przedziwne, nienazwane mini CD przygotowane na festiwale Unsound 2013 i Trans:Wizje. Przy okazji tych imprez Gaap Kvlt objawił się też słuchaczom, osobiście racząc ich autorskim zestawem gęstych, ciężkich i transowych dźwięków. W 2014 ukazał się jego pierwszy album "Void", który wydała warszawska wytwórnia Monotype. Razem z Filipem Kalinowskim (kIRk, Msza święta w Altonie, KK) i Emilem Macherzyńskim (Palcolor, Złota Jesień) współtworzy elektroniczne trio E F M, a z Micromelancolié (Robert Skrzyński) projekt IXORA.