IMPREZA
11.09.2015 l BarKa l Warszawa
start: 16:40 / wstęp: FREE
Na zakończenie lata, ramię w ramię, zagrają dla Was Jacek Sienkiewicz i jego niezastąpiony Brüder - Argenis Brito (Venezuela / Senor Coconut) czyli od Detroit Techno do tropikalnego house.


JACEK SIENKIEWICZ
Producent, DJ, organizator koncertów i założyciel legendarnej wytwórni Recognition Records, która w tym roku obchodzi swoje 16. urodziny. Mieszka i pracuje w Warszawie. Powszechnie uważany jest za pioniera polskiej muzyki elektronicznej. Występował na najważniejszych krajowych i międzynarodowych festiwalach muzycznych (m. in. Unsound, Transmediale, Mutek). Opublikował cztery płyty nakładem niemieckiej wytwórni Cocoon Recordings prowadzonej przez Svena Vätha oraz dziesiątki singli dla swojej i innych wytwórni.W styczniu tego roku wytwórnia No. wydał płytę „Zero Time Collapsing“ będącą zapisem wspólnego live actu Jacka Sienkiewicza z Atom™ (Uwe Schmidt), który miał miejsce w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w ramach cyklu „Co słychać“. Również w wytwórni No. w lutym 2015 Sienkiewicz wydał solową płytę "Nomatter".
 ARGENIS BRITO
Argenis Brito urodził się w Caracas w Wenezueli. W 1998 zamieszkał w Santiago w Chile, tam też rozpoczął stałą współpracę z Uwe Schmidtem jako główny wokalista projektu Senor Coconut. Poza nagraniem trzech albumów i intensywnymi koncertami z Senor Coconut na całym świecie, Argenis współtworzy projekt Mambotour z producentem Pierem Bucci, a z Buccim i Luciano - Monne Automne. Po przeprowadzce do Berlina wspólpracuje m.in. z Jay Haze, Samim czy Krak Street Boyz. W kwietniu 2006 Argenis wydał swój pierwszy solowy album "Sentidos Opuestos", jego najnowszym wydawnictwem jest "Micro Mundo" na Cadenza Rec.