IMPREZA
02.10.2015 l Szpitalna 1 l Kraków
start: 22:00 / wstęp: 10 zł


CHARLIE / OLIVIA


VOIRON
/link FB/

"Witam Was! Jestem Charlie i chcę zaprosić Was do nowej inicjatywy - Szum. Jak wielu innych, interesuję się muzyką i chciałabym się z wami podzielić tym, co według mnie najciekawsze, inspirujące, wzruszające. Nie chcę ograniczać się do jednego gatunku, a raczej zapraszać na muzykę która mnie porusza i te uczucia dzielić z Wami. Zatem pierwszą edycję Szumu zaczniemy od występu Voirona. To jeden z najbardziej obiecujących producentów swojej generacji."VOIRON
To jeden z najbardziej obiecujących producentów swojej generacji. Wydał już 5 EP w takich wytwórniach jak Concrete Music, Cracki Records, Rave or Die, One Eyed Jacks, Folding Spaces. Jego produkcje orbitują wokół Techno i acid, a tempo wariuje między 0 a 100000 uderzeń na minutę. Jego oryginalne i mocne brzmienie, wypełnione retrofuturystycznymi melodiami zdradza inspiracje Braindance i electro z okolic Dopplereffekt, ale nie pozbawione jest dawki absurdalnego humoru.

 

 OLIVIA
Olivia aka Olivia Ungaro jest na scenie polskiej muzyki elektronicznej od 10 lat. Wraz ze swoim bratem Kinzo Chrome tworzy kolektyw Chrono Bross. Wspólnie mają imponującą kolekcję płyt winylowych z wieloma perełkami, o których posiadaniu wielu kolekcjonerów może tylko marzyć. Najbardziej lubi surowe i mroczne brzmienie muzyki techno, kwasowość muzyki acid, głębię cosmic, prostotę elektro i ciepło muzyki house. Olivię inspiruje Detroit wraz z twórcami sceny detroit techno (Mike Mad Banks, Jeff Mills, Robert Hood, Juan Atkins, Scan 7) oraz holenderska scena muzyczna spod znaku Clone, Creme, Bunker, Viewlexx i Rush Hour. Razem z ChinonKinzo Chrome tworzy kolektyw didżejsko-producenki Radar.
CHARLIE