KONCERT
01.09.2015 l Brzuch CTW l Wrocław
start: 20:00 / wstęp: 10 zł

ADAM WEBSTER

MICHAŁ SEMBER

MICHAŁ RUPNIEWSKI
/link FB/

muzyka nieprzygotowana/prywatna/spontaniczna/improwizowana itd.


/// MICHAŁ SEMBER
Pochodzi ze Środy Śląskiej, jest głównym i jedynym przedstawicielem tamtejszej sceny muzyki improwizowanej. Na co dzień zmaga się z gitarą elektryczną poszukując prawdziwie średzkiego brzmienia.
/// MICHAŁ RUPNIEWSKI
Jeden z ostatnich ludzi, którzy zdawali starą maturę, filozof i prawnik. Tradycyjna i przeładowana formacja intelektualna z pewnością wpływa na styl gry. Gra na skrzypcach i (ze zmiennym szczęściem) na klarnecie. Chełpi się, iż wykonuje "muzykę prywatną", a także organizuje festiwal tejże muzyki. Aktywny w zespołach Dźwięk-bud i Hybrida Conclusio.


Wiolonczelista z Liverpoolu. Przez ostatnie 15 lat grał w wielu grupach Free Improv, między innymi: Swung Dash, Pecha Kucha, Amphibolous i Frakture Big Band. Grał on również z wieloma światowej sławy muzykami Europejskiej Wolnej Improwizacji, takich jak Evan Parker, Eddie Prevost, Carlos Zingaro, Maggie Nicols, Ben Patterson. Adam współpracuje również z filmem i teatrem, z tancerzami, artystami multimedialnymi i poetami, malarzami i aktorami teatru fizycznego. W Liverpoolu Adam był współtwórcą i osobą zarządzającą organizacją Frakture, która zajmuje się organizacją koncertów, warsztatów, festiwali i rezydentur światowej sławy muzyków.