KONCERT
27.08.2015 l Las l Poznań
start: 21:00 / wstęp: 10 zł

GUIGUISUISUI (CN)
Mieszka w Pekinie. Łączy blues, punk, rap-rock, hip hop, hałas i 8-bitową muzykę składającą się na koncert z zombie bluesmanem, GUIGUISUISUI, królem Necro i jego alter ego, półbogiem Panem Kamemameha. Koncert przechodzi w więcej niż kilka unikalnych zwrotów akcji. Do tej pory pojawiły się liczne publikacje pod nazwą GUIGUISUISUI, w tym winyle, taśmy, płyty CD i ziny. Koncertował w Chinach, Tajwanie, Korei Południowej, Japonii, Indonezji, Singapurze, Malezji i Wielkiej Brytanii, grając w prowizorycznych lokalach w najmniejszych miejscowościach do najznakomitszych klubów, ponad 100 koncertów w 2014 roku.
SAJJRA (PE)
Pochodzący z Peru Christian Galarreta to interdyscyplinarny kompozytor i wykonawca muzyki współczesnej i noisu. W kompozycji, którą zaprezentuje gra na gitarze elektrycznej. W latach 1995-1998 studiował grę na fortepianie, śpiew i komponowanie muzyki w konserwatorium Josafar Roel Pineda w Limie oraz elektronikę
cyfrową na uczelni Peruvian Systems Institute (SISE). W okresie 1995-2010 założył grupy muzyczne DiosMeHaViolado, Evamuss i Tica, trzy najważniejsze zespoły wykonujące muzykę eksperymentalną na peruwiańskiej scenie alternatywnej. Od tego czasu opublikował samodzielnie, jak i w ramach projektów grupowych, ponad 70 wydawnictw muzycznych w wytwórniach na całym świecie.
MUOZIK (PL)
Skupiony na efekcie brain beam i eksperymentach akustyczno-mentalnych: Acoustic Image (dźwięk bez częstotliwości), Speech Sounds (dźwięki mowy), Sewage (Ściek). Twórca międzynarodowej sceny Openclose, która wraz z wyróżniającymi się na Ziemi twórcami awangardy z Japonii, Meksyku, Peru, Chile, USA, Singapuru, Chin, UK, Hiszpanii, Francji, Turcji, Niemiec, Holandii, Rumunii trafia do Polski, między innymi na niezależne sceny, ale także na konfrontacje z publicznością sceny Uniwersytetu Chopina, Zamku Ujazdowskiego i festiwali jazzowch.
JANNEKE VAN DER PUTTEN (NL)
Zafascynowana głosem ludzkim, używa go z instrumentami w architekturze z elektroniką oraz wszelkimi dostępnymi narzędziami, szukając wyjątkowych efektów akustycznych. Ma bardzo szeroką percepcję muzyczną i odwagę, która prowadzi ją do zaskakujących połączeń i efektów. Wraz z Christianem Galarretą przygotowała program *"Invisible Architecture"*.