IMPREZA
12.06.2015 l BarKa l Warszawa
start: 23:00 / wstęp: FREE


SIENKIEWICZ

DRIFTING

Jacek Sienkiewicz prezentuje "Drifting" - Record Release Party

BarKa to najlepsze miejsce w Warszawie na całonocne dryfowanie po Wiśle. Spotkajmy się na niej 12.06 na imprezie promującej najnowszy album Jacka - "DRIFTING".

Jest to piąta pełnowymiarowa płyta warszawskiego producenta, a zarazem drugi album w 16-letniej historii jego wytwórni Recognition.
"Dryf" jest podróżą wstecz do źródeł, eksploracją standardu wyznaczanego przez klasyków Detroit Techno, a jednocześnie konsekwentnym i introwertycznym poszukiwaniem formy doskonałej. Jego dojrzałe brzmienie jest niewątpliwie konsekwencją bogatych doświadczeń producenckich w połączeniu z wysoce oryginalnym podejściem do kształtowania dźwiękowej materii. “Drifti

ng” to dziennik podróży po nieistniejących przestrzeniach wyobraźni, w których może uczestniczyć każdy wystarczająco otwarty słuchacz bez względu na indywidualne upodobania.

W dryfowaniu pomogą niezatapialne legendy warszawskiej sceny klubowej, związani z Recognition od samego początku dj Mic Ostap i dj MO !
Producent, DJ, organizator koncertów i założyciel legendarnej wytwórni Recognition Records, która w tym roku obchodzi swoje 16. urodziny. Mieszka i pracuje w Warszawie. Powszechnie uważany jest za pioniera polskiej muzyki elektronicznej. Występował na najważniejszych krajowych i międzynarodowych festiwalach muzycznych (m. in. Unsound, Transmediale, Mutek). Opublikował cztery płyty nakładem niemieckiej wytwórni Cocoon Recordings prowadzonej przez Svena Vätha oraz dziesiątki singli dla swojej i innych wytwórni.