KONCERT
27.06.2015 l Chmury l Warszawa
start: 20:00 / wstęp: 20 zł

KOMENDAREK


X / ROGI
/link FB/

ANTIGAMA / BURNING DOWN THE HOUSE / SELFMADEGOD RECORDS przedstawiają: THE INSOLENT - release party

ANTIGAMA i jej nowy album "The Insolent" to szczytowa forma zespołu uważanego za jeden z najlepszych na świecie w swoim gatunku. Koncerty w Warszawie i Łodzi to specjalne, okolicznościowe wydarzenia, podczas których zaprezentują się artyści współpracujący z Antigamą. Zespół w maju odbył trasę po USA oraz zagrał koncert na prestiżowym festiwalu Maryland Deathfest, uznany za jeden z najlepszych występów tegorocznej edycji. Na koncercie zostanie zarejestrowany materiał video do nowego teledysku Antigamy. Wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich maniaków oryginalnej i bezkompromisowej muzyki.

Zarejestrowany w lutym w JNS Studio w Warszawie „The Insolent” został zmiksowany przez Pawła Grabowskiego we współpracy z zespołem, a masteringu dokonał Scott Hull w Visceral Sound, Bethesda, Maryland (Pig Destroyer, Agoraphobic Nosebleed). Album zawiera gościnny udział Władysława „GudonisaKomendarka, legendy polskiej muzyki elektronicznej. Okładkę wykonał Bartek Rogalewicz

wystąpią:

KOMENDAREK
Władysław "Gudonis" Komendarek wyrosły na gruncie muzyki rockowej, dziś uważany jest za jednego z weteranów polskiej muzyki elektronicznej. Różnorodne instrumentarium pozwala na tworzenie eksperymentalnej opartej na nowych koncepcjach. Komendarek do dnia dzisiejszego zaskakuje nowoczesnymi pomysłami i koncepcjami artystycznymi. 
ROGI
Bartek Rogalewicz, były gitarzysta m.in. awangardowo-grindcore'owejgrupy NYIA, jak również autor okładki "The Insolent" Antigamy. ROGI to jedna osoba grająca jednocześnie na perkusji i gitarze, rytuał hałasu i apokaliptycznego bluesa. Flames cure what medicine does not heal.X
Doomspeed prosto z fabrycznej Łodzi. 'Zamach na świadomość. Patologiczne metra. Pociągi suną. Żaden z nich nie ma normalnych oznaczeń.' (Filip Szyszkowski)