KONCERT
07.06.2015 l Pardon, To Tu l Warszawa
start: 20:30 / wstęp: 25 zł

"Mzyka tego tria przesuwa granice współczesnej muzyki improwizowanej daleko do estetyki hardcore i offroad-core. Wszyscy trzej muzycy są od dawna bohaterami berlińskiej sceny 'Echtzeitmusik'. Basista Jan Roder i perkusista Oliver Steidle z projektami 'Der Rote Bereich', 'Soko Steidle' i 'Die Enttäuschung', wybitny gitarzysta Olaf Rupp ze Stol, Weired Weapons i wieloma innymi projektami. Bardzo się cieszymy ze razem wystąpią na jedynym i pierwszym koncercie w Polsce - w 'Pardon, To Tu'. Zapraszamy bardzo serdecznie!!" - Pardon, To Tu

Olaf Rupp - gitara
Jan Roder - bass
Oliver Steidle - perkusja

/// DIE DICKEN FINGER
Trio, na które składa się gitara elektryczna, basowa i perkusja elektryczna. Brzmi to tak, jakby puścić naraz w przyśpieszonym tempie płyty Luttenbacher, Napalm Death i Ruins. Jak strumień lawy dźwięku, który przewozi tysiące malutkich, rozbitych motywów po drodze zespalając je w nowe konfiguracje.
Są to co prawda bardzo skrajne dźwięki, ale stają się bardziej zrozumiałe, jeśli wziąć pod uwagę, że tych trzech muzyków po prostu robi przedstawienie stylistyk muzycznych, z którymi pracują na co dzień pionierzy free jazz: niszczą lustro i używają odłamków dla własnej wizji.