KONCERTY
19.06.2015 l Chmury l Warszawa
start: 20:00 / wstęp: 10 zł


DEN DRONES

THE SPOUNDS

KARATE FREE STYLERS
/link FB/

Działający od 2008-go roku kwintet mocno związany z warszawską sceną niezależną. Zdarzyło się im zagrać w Liverpoolu, ale był to przypadek, bo kondycja prekariusza nie sprzyja wycieczkom poza miejsce zamieszkania. Między innymi o tym jest ich trzeci album "F...ear is a new self-awerness", że robią się starsi i mogą coraz mniej. Całe szczęście dalej mogą sobie pozwolić na granie muzyki gdzieś na skrzyżowaniu post-punka, post-hardcore'a i nowej fali mid-west emo spod znaku Dads. Członkowie grupy grają w takich składach jak Brooks Was Here, Evvolves, The Freuders i Sting Nie Zagra w Kazachstanie".
::: DEN DRONES
"Donald był psem (…) Pragnął jedynie, aby rzucano mu kij, który mógłby przynieść z powrotem po to, aby znów można było go rzucić po to, aby znów mógł go przynieść z powrotem i tak dalej, i tak dalej. Delikatnie mówiąc, Donald nie był zbyt rozgarnięty. Z pewnością nie skomponowałby IX Symfonii Beethovena"
To projekt owiany tajemnicą. Wiadomo jednak, że w skład projektu wchodzą muzycy (szwg bu justah mat ?). Określają graną przez siebie muzykę jako grungepunknoisepopshitgaze. I lubią to.Karate Free Stylers grają ze sobą od 2005 roku. Obecnie zespół tworzą: Piotr Siwicki (wokal, gitara), Filip Holka (gitara), Paweł Kowalewicz (perkusja, wokal) oraz Paweł Porzych (bas). KFS mają na swoim koncie dwie epki, singiel oraz płytę. Dzieli scenę m.in. z No Omega (SWE), Handsome Furs (CAN), This Routine Is Hell (NLD), Team Me (NOR) i Kometami. Grupa występowała na trasie Męskiego Grania 2014 oraz zagrała koncert w Radiowej Trójce w ramach "Offsesji". 23 września miała miejsce premiera debiutanckiego albumu grupy, zatytułowanego "Northern Youth".