KONCERT
15.06.2015 l Chmury l Warszawa
start: 20:00 / wstęp: 15 zł


BLACK COFFEE

THE LIGHTS

CELESTIAL

S H O R E
/link FB/


::: CELESTIAL SHORE (USA)
Jeśli bycie nierozgarniętym niezal bejem określanym przymiotnikami takimi jak bezpretensjonalność i rzeczownikami takimi jak "energia, energia, pif, paf" (cyt. za Arab) jeszcze może znaczyć cokolwiek pozytywnego to to coś nazywa się Celestial Shore. Ziomeczki, które wpadają do Chmur dzień po Chee Chack Fest w Ostravie. Wydają dla niezależnej wytwórni Hometapes. Grali wspólne koncerty z Deerhoof. Mają fajny merch. I zdarza im się brzmieć jak lepsze Pixies od Pixies po reaktywacji. Są z Brookynu. 
::: BLACK COFFEE (PL)
Wylecieli ze wszystkich szkół w Warszawie, teraz robią muzykę i to wychodzi trochę lepiej. Grają prostoduszną, niesympatyczną muzykę - ktoś powiedział, że gatunkowo to jest "art punk", ale nie miał racji. Black Coffee nie grają ani prostego rokenrola ani wydumanych eksperymentów – w Warszawie jak oni nie gra nikt, tylko oni. Prywatnie lubią podróże i internet.
::: THE LIGHTS (PL)
Grają muzykę na skrzyżowaniu garażowego indie i post-rocka. Niedawno wypuścili debiutancką epkę. Sami o sobie piszą : "Jesteśmy trzyosobowym zespołem o duszy orkiestry. Nasze inspiracje sięgają tak daleko jak Wielka Brytania i od czasu do czasu reszta świata.".