KONCERT
11.06.2015 l Mózg l Bydgoszcz
start: 21:00  / wstęp: FREE


LET ME INTRODUCE

ELMER KUSSIAC
/link FB/


Ilość bardzo ciekawych propozycji koncertowych, głównie z zagranicy, rośnie. Nowy cykl koncertów, pod tytułem “Let Me Introduce” to seria prezentacji nieznanych, a mających znamiona wyjątkowych, artystów z Polski i ze świata. Mając świadomość, iż to co na prawdę nowe jest zawsze nieznane, staramy się być bardzo uważni w doborze zapraszanych artystów, aby nigdy nie umknęło nam coś ważnego.

Nasz wybór będziemy Państwu prezentować, dbając aby każdy z koncertów cyklu był wart poświęconych przez Państwa czasu i uwagi. Koncerty będą bezpłatne, a wynagrodzeniem dla muzyków będą nagrania z koncertu oraz to, co otrzymają od Państwa do wystawionej po koncercie skarbonki. Wyborów artystów dokonywać będzie mózgowa rada programowa w składzie: Sławek Janicki, Qba Janicki, Jerzy Mazzoll.▲ ELMER KUSSIAC (DE)
Elmer Kussiac to zespół muzyków eksperymentalnych pochodzących z Japonii, Francji i USA, tworzących i mieszkających w Berlinie. Muzyka Elmer Kussiac to eklektyczna mieszanka dźwiękowych inspiracji, między innymi drone, noise, post-rock, muzyka klasyczna, free impro, metal, i wielu innych.