KONCERT
20.05.2015 l Mózg Powszechny l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: 15 zł

WIELKA IMPROWIZACJA

ULTRA ZOOK

K O U M A

Kouma i Ultra Zook, dwie eksperymentujące ekipy z Francji, postanowiły zarządzić wielką improwizację z osobami związanymi z warszawską sceną improwizowaną. Po kilku luźnych setach obie grupy zagrają mini-koncerty z niepublikowanego dotychczas materiału. Poza tym improwizować będą Teo Olter (Pokusa, Nietakt), Natan Kryszk (Pokusa, Retarders Trio), Aleksander Żurowski (Nietakt) i Rafał Wawszkiewicz (Merkabah). Może ktoś jeszcze. 


ULTRA ZOOK (FR)
math rock / experimental / avantgarde
Polirytmiczny rozpierdol na bazie bębnów, barytonowej gitary i barytonowego saxu i klawiszy. Miłośnicy math i noise rocka nie powinni być zawiedzeni.

KOUMA (FR)
math rock / free rock
Ciężka matematyka z ciężkim opisem
Jeśli Bóg istnieje, to jest jasne, że gołębie są jego posłańcami na Ziemi. Są wszędzie, oglądając nasz każdy ruch na ulicy, w samochodach, z okien naszych pokoi.
Zgłaszają wszystkie nasze dobre i złe uczynki, do Boga, który jest zobowiązany do skorygowania naszej trajektorii, brutalnego karania nas. To może spowodować, że zdarza nam się zrobić wiele błędów na koncercie, na przykład, czy może dać nam kaca. Jednak wynagradzają nam to stające na naszej drodze cudownie słodkie zwierzęta.
My, trzej muzycy Ultra Zook, czyli Benjamin Bardiaux, Remi Faraut i Emmanuel Siachoque, pracujemy bez wytchnienia, aby produkować najpiękniejsze pieśni i zinterpretować je w porozumieniu z wykładniczej profesjonalizmu.Po pierwsze, i gołębie Riom będzą, że chcemy zrobić trylogię epeczek ... i gotowe!
Po drugie, aby uzyskać fundusze, przysięgliśmy, że zrealizujemy trzeci klip ... nie mamy więcej pieniędzy, ale zrobimy coś!
Po trzecie, wszędzie tam, gdzie byliśmy, daliśmy nasiona organiczne FR-BIO-01 dla gołębi ...
Tak, Bóg, jeśli istnieje, może być z nas dumny! I oczekujemy na jego nagrodę ...