FESTIWAL
15-16.05.2015 l CSW Strefa l Warszawa
start: 19:00  / wjazd: 69-140 złSTREFA

MONOTYPE 2.0
/link FB/

Strefa: MonotypeFest to tworzona we współpracy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (Program Strefa | CSW Zamek Ujazdowski) oraz MonotypeRec. dwudniowa impreza pozwalająca poznać i doświadczyć na żywo nowej, ciekawej i dobrej elektronicznej muzyki eksperymentalnej.
Pierwsza edycja festiwalu przyciągnęła setki osób, które mogły wysłuchać na żywo doskonałych występów zarówno klasyków muzyki noise`owej takich jak Kevin Drumm, poszukiwaczy dźwiękowej doskonałości – jak Rashad Becker, czy intrygujących polskich twórców, jak debiutantka dziś rozchwytywana przez zagranicznych organizatorów, We Will Fail.
W tym roku Strefa: MonotypeFest rośnie w siłę, wykracza poza kameralną przestrzeń Laboratorium CSW i zaprasza na dwie sceny, na których będzie zarówno okazja do wysłuchania wymagających większego skupienia, jak i koncertów o charakterze bardziej skłaniającym do interakcji.
MonotypeFest2.0 to także wyjątkowa impreza z innego powodu, to właśnie podczas festiwalu ceniona na całym świecie niezależna wytwórnia MonotypeRec. świętować będzie dekadę swej działalności.


DASHA RUSHLUKE ABBOTTJASON LESCALLEETPETER REHBERG (PITA)KLARA LEWISGONDWANAJACEK STANISZEWSKI (FACIAL INDEX)

ANDY BOLUS / EVIL MOISTUREWOLFRAMMAGDA TER (TER)WE WILL FAIL
 
VALERIO TRICOLIWANDA GROUP
 
Kuratorzy: Andrzej Załęski, Jakub Mikołaczyk, Krzysztof Wasik

ORGANIZATORZY: MonotypeRec., Program Strefa / CSW Zamek Ujazdowski