KONCERT
19.05.2015 l Chmury l Warszawa
start: 19:00 / wstęp: 15 zł


ULTRA ZOOK

K O U M A

BIBI & THE WAVE

NATAN KRYSZK
/link FB/


ULTRA ZOOK (FR)
math rock / experimental / avantgarde
Polirytmiczny rozpierdol na bazie bębnów, barytonowej gitary i barytonowego saxu i klawiszy. Miłośnicy math i noise rocka nie powinni być zawiedzeni.

KOUMA (FR)
math rock / free rock
Ciężka matematyka z ciężkim opisem
Jeśli Bóg istnieje, to jest jasne, że gołębie są jego posłańcami na Ziemi. Są wszędzie, oglądając nasz każdy ruch na ulicy, w samochodach, z okien naszych pokoi.
Zgłaszają wszystkie nasze dobre i złe uczynki, do Boga, który jest zobowiązany do skorygowania naszej trajektorii, brutalnego karania nas. To może spowodować, że zdarza nam się zrobić wiele błędów na koncercie, na przykład, czy może dać nam kaca. Jednak wynagradzają nam to stające na naszej drodze cudownie słodkie zwierzęta.
My, trzej muzycy Ultra Zook, czyli Benjamin Bardiaux, Remi Faraut i Emmanuel Siachoque, pracujemy bez wytchnienia, aby produkować najpiękniejsze pieśni i zinterpretować je w porozumieniu z wykładniczej profesjonalizmu.Po pierwsze, i gołębie Riom będzą, że chcemy zrobić trylogię epeczek ... i gotowe!
Po drugie, aby uzyskać fundusze, przysięgliśmy, że zrealizujemy trzeci klip ... nie mamy więcej pieniędzy, ale zrobimy coś!
Po trzecie, wszędzie tam, gdzie byliśmy, daliśmy nasiona organiczne FR-BIO-01 dla gołębi ...
Tak, Bóg, jeśli istnieje, może być z nas dumny! I oczekujemy na jego nagrodę ...
BIBI & THE WAVE
Dwie osoby, chociaż tak naprawdę jedna, a tak w ogóle to też dwie trzecie Absolutu. Na pewno nie z tej Ziemi, mimo iż bywają przyziemni. Lubią imbir i inne korzenie, więc zaczęli czerpać z klasyki, czyli wszystkiego tego, co można było znaleźć w latach 90’ w łóżeczkach dziecięcych i w łóżkach szalonych eksperymentatorów z elektroniką. Po prostu zagrają łóżkowe tribal techno. 


Saksofon barytonowy - Tworzy skład Warszawskiej Orkiestry Improwizującej pod wodzą Ray'a Dickaty'ego. W 2013 na festiwalu Fama otrzymał nagrodę im. Andrzeja Jakóbca. Młody, dzielny. Kształcący się Plastyk. Grywa m.in. z Michałem KasperkiemMichałem MałotąRamezem NayyaremRayem DickatyŁukaszem KacperczykiemWojtekiem Kwapisińskim. Na stałe gra w zespołach: Pokusa, Trio Dejaneiro czy Retarders Trio. Gościnnie występuje w zespole Paper Cuts.