KONCERT / PERFORMANCE
16.05.2015 l ADA Puławska l Warszawa
start: 19:00

WOJTEK BAJDA

BRAGE TROMAENEN

MICHIYASU FURUTANI

+ JAE HO YOUN
/link FB/

Trio eksperymantalno-noise'owe (Berlin/ D) czyli Grupa przekazywania dźwięków i ruchów o dość osobliwej charakterystyce dezorientująco-drażniącej i niestety nieznanym celu. W budowaniu fonii daje się rozpoznać element akustyczny, elektryczny i cielesny by tworzyć strukturę o kształcie niestety nieokreślonym.

Występ jest częścią wspólnej trasy Tørmænen / Bajda / Furutani. Szczegóły znajdzie cie tu.
Muzyk, perkusista z Kirkenes, Norwegia. Ukończył studia w katedrze improwizacji.Porusza się głównie w granicach muzyki improwizowanej z licznymi odniesieniami do innych estetyk takich jak punk, metal czy noise. Współtworzy szereg projektów m.in Kniv & Pistol, Healing Force, Ekstraliv. Prowadzi też działalność solową pod pseudonimem Today We Kill, Tommorow We Die.


▲ MICHIYASU FURUTANI
Obecnie mieszkający w Berlinie performer i tancerz urodzony w Osace. Absolwent Nihon University College of Art w Tokyo. W swojej pracy i ekspresji posługuje się głownie technikami butoh. Jego doświadczenia i zdolności są wielorakie, współpracował z reżyserami filmowymi i teatralnymi, tancerzami, muzykami, aktorami. Jest otwarty na poszukiwanie nowych form wyrazu opartych zarówno na technikach tradycyjnych jak i eksperymentalnych, contact improvisation etc...
WOJTEK BAJDA
Klarnecista i saksofonista mieszkający w Berlinie. Ukończył konserwatorium w Mannheim i Bern. Wykonuje muzykę współczesną, improwizowaną, noise, poszukując nowych brzmień instrumentów dętych. Współpracuje z muzykami m.in. ze scen Berlina, Budapesztu, Marsylii, Stambułu i Wrocławia. Organizator koncertów i animator berlińskiej sceny muzyki eksperymentalnej. Projekty: Drabina 13 Wrocław - 2011, Umami Lab - Marsylia 2013, Umami Live - Berlin.