IMPREZA / KONCERT
30.05.2015 l Mózg l Bydgoszcz
start: 21:00 / wjazd: 10 złSCHIZOFONIE

SOUNDSCAPE MIRROR

PIOTR CISAK | TAU NE
/link FB/


SCHIZOFONIA - termin ukuty przez Raymonda Murraya Schafera oznacza oddzielenie dźwięku od wytwarzającego go źródła. Od momentu wynalezienia elektroakustycznych urządzeń do przekazu i gromadzenia dźwięku każde brzmienie może zostać utrwalone i przeniesione w dowolne miejsce. Dźwięk wokalny nie wiąże się już z ustami z których pochodzi, a śpiew ptaków można usłyszeć o północy w ciemnym klubie. Wydarzenie jak na schize przystało podzielone zostanie na dwie części, ambientowo-eksperymentalne koncerty oraz techno set. Przy pomocy maszyn, kabli i prądu podejmiemy próbę rozdwojenia rzeczywistości.

Soundscape Mirror to duet audiowizualny powstały z chęci....dobrych. Za pomocą dźwięku i obrazu proponują podroż na druga stronę lustra. Podróż do światów wykreowanych przez ludzki umysł i układy scalone, gdzie ciemne jest dobre a duże niewidoczne, a może nie? Otwórz się. Dostrój się. Smacznego! KOOK-ON - audio / SKOF - video
 PIOTR CISAK
(Kepa Yew) Pochodzi z Gdańska (wyłączając 4-letni epizod w Krakowie). Organizator cyklu Prima-Materia, wspiera i promuje niezależne talenty z pogranicza muzyki eksperymentalnej, którą też produkuje. Jako dj miksuje melodyjną, refleksyjną i hipnotycznie szeroko pojetą elektronikę.
Organizował lub grał u boku takich artystów jak: Jan Jelinek, Aidan Baker, Leah Buckareff, Nadja, Mathias Delplanque, Plaid, Martyn, William Basinski, Andy Stott, AnD, Loscil, Talvihorros, Iroha, Dadub, Milton Bradley, Jacaszek. Wystąpił również na Festiwalu Audioriver 2012, Ambient Park 2012, VII After Party Tauron Nowa Muzyka. Jesienią 2014r wydaje materiał dla death Carnival z francuskiej Nicei , razem z Olga Szymula i Pawłem Oleksińskim.
TAU NE
Pod nazwą tego projektu kryje się producent / DJ z Torunia, organizator cyklu imprez STROBOSKOP z industrialnym techno, na którym zagrali m.in. Sin i Umba. Zajmował się również organizacją afteru w ramach CoCArt festival oraz cykli Rave Magick i Deep Woods. Grał m.in [9]. na Wielkiej Orkiestrze Techno Pomocy w Toruniu i Płocku, na festiwalu Audiowizje oraz na wszystkich edycjach Stroboskopu.