KONCERT / FILM
09.04.2015 l Znajomi Znajomych l Warszawa
start: 20:00 / wstęp: FREE


WHY SO SILENT? VOL #18

ANTONIO  VÁZQUEZ
BŁAŻEJ MALINOWSKI / MILENA KRIEGS

"Z radością informujemy, że naszym kolejnym gościem który uraczy nas swoją muzyką do pewnego niemego obrazu będzie wspaniały muzyk i producent, Antonio Vázquez aka Versenkt związany z takimi wydawnictwami jak Hypnus Records czy Semantica Records. Jego muzyka idealnie wpasuje się w klimat jaki staramy się Wam zapewnić podczas każdej z odsłon Why so Silent?.
Na dokładkę mamy dla Was informację że na otwarciu wieczoru swój pierwszy wspólny liveact zagrają Milena Kriegs i Blażej Malinowski. Zapraszamy i do zobaczenia już 9 kwietnia w klubokawiarni Znajomi Znajomych." - Why so Silent?


∆ ANTONIO  VÁZQUEZ MILENA KRIEGS

Muzyk, dziennikarz radiowy, DJ, aktywnie wspierający warszawska scenę muzyki elektronicznej, kolekcjoner płyt oraz wszelkich przedmiotów z potencjałem dźwiękowym. W pracy twórczej oscyluje wokół takich gatunków jak techno, deep-techno, dub techno czy ambient. Współtwórca projektu Fűnfte Strasse, który obejmuje audycję radiową oraz cykliczne imprezy. Pomysłodawca i kurator projektu Why so Silent? czyli pokazów kina niemego z muzyką elektroniczną na żywo.Związany z takimi wydawnictwami jak Phorma, Technosoul, Silent Season oraz Minicromusic Rec.