KONCERT
23.04.2015 l Mózg Powszechny l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: FREE


LET ME INTRODUCE

DARK HORSE
/link FB/


Ilość bardzo ciekawych propozycji koncertowych, głównie z zagranicy, rośnie. Nowy cykl koncertów, pod tytułem “Let Me Introduce”, to seria prezentacji nieznanych, a mających znamiona wyjątkowych, artystów z Polski i ze świata. Mając świadomość, iż to co na prawdę nowe jest zawsze nieznane, staramy się być bardzo uważni w doborze zapraszanych artystów, aby nigdy nie umknęło nam coś ważnego.

Nasz wybór będziemy Państwu prezentować, dbając aby każdy z koncertów cyklu był wart poświęconych przez Państwa czasu i uwagi. Koncerty będą bezpłatne, a wynagrodzeniem dla muzyków będą nagrania z koncertu oraz to, co otrzymają od Państwa do wystawionej po koncercie skarbonki. Wyborów artystów dokonywać będzie mózgowa rada programowa w składzie: Sławek Janicki, Qba Janicki, Jerzy Mazzoll.


Dark Horse to uznane szwedzkie trio rodem z Goeteborga, które w tym roku promuje swój pierwszy studyjny album - Dark Horse (cały album do odsłuchu tu). Koncerty w Mózgach są częścią europejskiej trasy, podczas której zespół odwiedzi również Niemcy, Szwajcarię i Włochy. W skład trio wchodzą: John Holmström - piano, Alfred Lorinius - bass, Mårten Magnefors - perkusja.