IMPREZA / KONCERT
30.04.2015 l Znajomi Znajomych l Warszawa
start: 20:30 / wstęp: FREE


LABORATORIUM #004

DOT DOT / MICHAŁ WOLSKI 
/link FB/

"Czwarte spotkanie z cyklu LABORATORIUM organizowanego przez Minicromusic Rec.. wespół z klubokawiarnią Znajomi Znajomych upłynie pod znakiem twórczości niestrudzonego muzyka powołującego do życia brzmienia z pogranicza dub techno. Gościem kolejnej odsłony naszej serii spotkań będzie Dot Dot, który nie tak dawno wydał debiutancki, winylowy album pt. „Wired” (Joined Generation Rec.), a jeszcze wcześniej niezwykle oryginalny, kasetowy album pt. „City Animal” (nakładem Pawlacz Perski). Jeśli macie chęć przyjrzeć się jeszcze innej twarzy działań Dot Dota, zachęcamy do rzucenia uchem na/w kompilację „Conglomerate 1” wydaną przez Minicromusic Rec., gdzie utwór Artura Śleziaka odgrywa swoją bardzo istotną dla całości rolę.
Jak scharakteryzować twórczość tego nietuzinkowego muzyka? Jest samorodna – ten artysta idzie swoją drogą. Oczywiście, jak to zwykle bywa, uda się nam wskazać szereg inspiracji i kierunków, które są przez niego penetrowane, ale, co niezwykle ważne, Dot Dot działa według własnej metody, co daje się we znaki bardzo wyraźnie. Z przyjemnością zachęcamy do wysłuchania jego koncertu, który będzie mieć miejsce już niebawem, bo 30 kwietnia.Obok Dot Dota swoją muzykę przybliży Michał Wolski, gospodarz cyklu, założyciel Minicromusic, związany z projektami Blank Slate oraz Technosoul czy Recognition Records. W czasie LABORATORIUM zaprezentowany zostanie materiał z pogranicza – jedyne, co jest pewne, to to, że zejdziemy głęboko.


PS. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy też na stronę wydawnictwa Minicromusic Rec., gdzie można zapoznać się z muzyką, która wymknęła się nam spod kontroli:  http://minicromusic.bandcamp.com/ > http://minicromusic.com/. Do zobaczenia wkrótce na ul. Wilczej 58a w Warszawie " -Minicrocrew