KONCERT
12.04.2015 l Pardon, to tu l Warszawa
start: 20:30 / wstęp: 25 zł


EX-EASTER

ISLAND HEAD
/link FB/

"Po udanych wspólnych muzycznych przedsięwzięciach (Steve Gunn w 2013 r. i '10 Lat PopUp w Pardon, To Tu' w 2014 r.) mamy zaszczyt zaprosić naszych gości na trzecią odsłonę naszej koncertowej współpracy z zaprzyjaźnionym portalem muzycznym PopUpMusic.pl:

W niedziele, 12.04.2015 w 'Pardon, To Tu' wystąpi niezwykle oryginalny zespół z Liverpoolu (Wielka Brytania), który w ostatnich kilku latach zbudował swój język w oparciu o gitary położone poziomo, wzbogacone o dodatkowe mostki i obsługiwane pałkami niczym instrumenty perkusyjne, tworząc bardzo oryginalne brzmienie, swoiste chmury dźwiękowe połączone z minimalistycznymi strukturami.
Zapraszamy bardzo serdecznie na koncert Ex-Easter Island Head.Ich ubiegłoroczny album Large Electric Ensemble to praca bliższa tradycji Glenna Brancki, nagrana z większą grupą muzyków. Ich twórczość to świetny przykład, jak pomysłowość w redefinicji tradycyjnego instrumentu prowadzić może do ciekawych efektów artystycznych. W Warszawie zaprezentują materiał z zaplanowanej na ten rok płyty Twenty Two Strings.

Wywiad i Relacja z koncertu w Londynie na PopUpMusic.pl