KONCERT
12.04.2014 l Mózg Powszechny l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: 20 zł/link FB/

::: BIEGLI
Biegli grają muzykę silnie związaną z witalnością, szybką, ale i zrównoważoną, ważąc na tempo, dostosowując je do kolan, jednak lekko nadwyrężając trzewia i płuca. Inspiracją jest ruch w każdej jego formie. Od biegania, tańcowania do medytowania. NORBERT KUBACZ - Kontrabasista.
"Norbullo" to odpowiedzialny konstruktor budowli nietrwałych. Osobnik o dziwnie zdeformowanych rękach i pogodnej osobowości, chociaż zdarza mu się bywać też zacietrzewionym. Dba by wszystko trzymało się razem i najbardziej by chciał żeby zawsze i wszystko było dobrze. Kiedy to się nie udaje, zrozpaczony idzie biegać.
Ponadto biegły muzyk.

 DOMINIK MOKRZEWSKI - Perkusista.
Gra "Dodosa", jest za każdym razem szczerą próba udowodnienia, że granie muzyki witalnej i pełnej nieokiełznanej energii ma sens. Potrafi wykorzystać przypadek kiedy się pomyli i robi to zawsze z uśmiechem, jakby to było zaplanowane. Doskonale potrafi policzyć skomplikowane rytmy i może dlatego właśnie potrafi wyjść z każdej opresji. Znany też z tego, że potrafi przekuć porażkę w zwycięstwo a zło w dobro.
Ponadto biegły muzyk.


 RAFAŁ DEDYŃSKI - Perkusista.
Styl "Rufuzza", można określić na pewno dwoma słowami: precyzja i powściągliwość. Ale atutów i zdolności charakteryzujących Jego grę, jest znacznie więcej. Na pewno nie można pominąć też skuteczności, odpowiedzialności i pomysłowości w urozmaiceniu brzmieniowego spektrum.
Potrafi wyłamać się własnej konwencji i zaskoczyć wszystkich niesamowitym solo w najbardziej odpowiednim momencie. Pikanterii dodaje fakt, że "Rufuzz", w nierównej walce zwyciężył tajemniczego potwora, co miał być nie do pokonania.
Ponadto biegły muzyk.


 RAMEZ NAYYAR - Pianista
Jego gra jest jak kaskady wodospadu Niagara a swoboda muzycznej erudycji to wolny potok myśli dadaisty. Nie odpuszcza zanim nie dotknie celu a nawet pogoni dalej. Rzeki nie da się zatrzymać tylko zmienić jej bieg i On to potrafi zrobić najlepiej. Mając odpowiednie nastawienie, można się śmiało z Nim wybrać na wycieczkę. Należy pamiętać tylko o porządnych zabezpieczeniach, co by nie wypaść na zakręcie.
Ponadto biegły muzyk.


 NATAN KRYSZK - Saksofonista
Jego rola w zespole jest wyraźna. Jest oświetleniem i nasyceniem barw muzyki granej przez grupę. Dobry kompan i żartowniś. Potrafi nałożyć filtr, zmylający odbiór rzeczywistości tak, że wszystko jest nie do poznania. Rozdarty między kompozycją a improwizacją potrafi znaleźć złoty środek.
Ponadto biegły muzyk.