KONCERT
27.04.2015 l Kolonia Artystów l Gdańsk
start: 19:00 / wstęp: 10 zł


N A T R A S I E

/link FB/


na trasie” to nowy projekt Kolonii Artystów, zakładający spotkania z muzykami którzy odbywają trasę koncertowa i "na trasie" mogą zatrzymać się nad morzem aby zagrać koncert. Jest to okazja do spotkania i poznania twórczości muzyków, którzy nieczęsto graja koncerty w Gdańsku. 

na trasie / on tour / en tournée / auf tour to sytuacja spontaniczna i niezaplanowana. Nie wszystkie wydarzenia w Kolonii Artystów są ustalane zgodnie z cyklem grantów i dotacji, na etapie składania wniosków. Koncerty muzyków w ramach projektu na trasie / on tour / en tournée / auf Tour realizowane są ze środków własnych Kolonii Artystów, pracy społecznej organizatorów oraz składek publiczności.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja na maila: kolonia.artystow@gmail.com
Projekt realizowany ze środków własnych (Do It Anyway). Koordynator: Sylwester Galuschka


❒ KEEL KEATHLEY
Keel Keathley to alter ego Macieja Nejmana polskiego artysty, absolwenta Akademii Muzycznej w Gdańsku. Gitarzysta, klarnecista, jeden z założycieli labelu Few Quiet People. W 2009 roku debiutował jeszcze jako Nejmano albumem „Noizoline" składającego się niemal w całości ze „strunowo- jazgotliwych” eksperymentów. W tym czasie miał okazję zaprezentować się szerszej publiczności na festiwalach w całej Polsce (Plateaux Festival, Free Form Festival, Off Festival), oraz poza granicami naszego kraju takich jak Jauna Muzika w Wilnie, Alt+E Festival w Moskwie oraz Chinach. Keel Keathley tworzy muzykę od podstaw na starych magnetofonach szpulowych. To co dotrze do uszu słuchaczy można zamknąć w jednym stwierdzeniu – hipnotyzujący minimal-ambient. Kompozycje tworzą swego rodzaju bez rytmiczną „foniczną mgłę” o gęstości zależnej od odbiorcy.