IMPREZA
06.03.2015 l Papty l Poznań
start: 21:00 / wejście: 15/20/30/35 złZAMILSKA

/link FB/

Solidna porcja surowego i głębokiego techno, oscylującego pomiędzy noisem, elektroniką czy nowoczesnym world music. Zamilska na żywo już 6 marca w Ptapty!

::: SIN (Analogen)


Popularność ZAMILSKIEJ wybuchła z dnia na dzień, gdy do sieci trafił jej pierwszy singiel „Quarrel”. Jednym utworem była w stanie skupić na sobie uwagę całego muzycznego środowiska, zdobywając świetne opinie zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie. Liczne koncerty zagrane jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty rozgrzały powiększające się rzesze fanów.
Swoim debiutanckim albumem UNTUNE, który ukazał się 26 maja, nie zawiodła pokładanych w niej oczekiwań. Wydawnictwo UNTUNE zdobyło uznanie wśród krytyków i publiczności a pomimo ciężkiego charakteru muzyki, płyta trafiła w gusta szerszego niż można oczekiwać grona odbiorców i została określona mianem otwartej oraz niezwykle tanecznej.Sama Natalia unika szufladkowania, stawia na spontaniczność i przełamuje wszelkie stereotypy. Koncerty, w które ZAMILSKA wkłada niespotykaną pasję i energię to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzające publiczność w niezapomniany, taneczny trans. 
ZAMILSKA to pochodząca ze Śląska producentka i animatorka kultury. Od początku związana ze światem muzyki i sztuki audiowizualnej, przez kilka lat zajmowała się promowaniem lokalnych scen muzycznych, organizacją małych festiwali oraz prowadzeniem warsztatów z tworzenia muzyk elektronicznej.