KONCERT
21.03.2015 l Mózg Powszechny l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: FREE


LET ME INTRODUCE

N U C L E O N
/link FB/

Ilość bardzo ciekawych propozycji koncertowych, głównie z zagranicy, rośnie. Nowy cykl koncertów, pod tytułem “Let Me Introduce”, to seria prezentacji nieznanych, a mających znamiona wyjątkowych, artystów z Polski i ze świata. Mając świadomość, iż to co na prawdę nowe jest zawsze nieznane, staramy się być bardzo uważni w doborze zapraszanych artystów, aby nigdy nie umknęło nam coś ważnego.

Nasz wybór będziemy Państwu prezentować, dbając aby każdy z koncertów cyklu był wart poświęconych przez Państwa czasu i uwagi. Koncerty będą bezpłatne, a wynagrodzeniem dla muzyków będą nagrania z koncertu oraz to, co otrzymają od Państwa do wystawionej po koncercie skarbonki. Wyborów artystów dokonywać będzie mózgowa rada programowa w składzie: Sławek Janicki, Qba Janicki, Jerzy Mazzoll.


::: NUCLEON
Zespół powstał w 2008 roku z inicjatywy Jakuba Rutkowskiego, Tomka Głuca i Aleksandra Papierza. W 2010 roku do grupy dołączył Michał DymnyTwórczość zespołu opiera się na eksploatowaniu możliwości, jakie daje swobodna improwizacja. Obszar stylistyczny, po którym poruszają się muzycy rozciąga się na wiele tradycji, łącząc w sobie inspiracje między jazzem, noisem, muzyką elektroniczną oraz etniczną. Zespół ma w swoim dorobku 3 albumy: COMMADOR KOENIG TO ALPHA BASE: THE EAGLE IS READY FOR TAKE OFF! (2009), FITOPLANKTON (2011), GALOFALOT” (2013), na którym gościnnie wystąpili Bronek Duży i Marcin Gągola.