IMPREZA / KONCERT
26.03.2015 l Znajomi Znajomych l Warszawa
start: 20:30 / wstęp: FREE


LABORATORIUM #003

WOLSKICONCEPT OF THRILL
/link FB/

"Trzecie spotkanie z cyklu LABORATORIUM organizowanego przez Minicromusic Rec.. wespół z klubokawiarnią Znajomi Znajomych to czas, który poświęcimy na to, by przyjrzeć się z bliska twórczości jednego z bardziej wytrwałych i oddanych warszawskich twórców sceny techno „młodego pokolenia” (tak, tak, lata lecą, przestajemy już być tym „młodym pokoleniem”, cudzysłowy są coraz bardziej potrzebne).Mowa tu o nikim innym, jak o Concept Of Thrill_ – wcześniej znanym jako Weld (zapraszamy do zapoznania się z EP-ką Welda wydaną pod szyldem Minicromusic Rec. – link do strony wytwórni znajdziecie niżej). Jego obecna twórczość to wyprawa wgłąb – intensywna, lecz malowana stonowanymi barwami. Z nieskrywaną radością zaprezentujemy Wam tego interesującego artystę.


Obok Concept of Thrill swoją muzykę przybliży Michał Wolski, gospodarz cyklu, założyciel Minicromusic, związany z projektami Blank Slate oraz Technosoul czy Recognition Records. W czasie LABORATORIUM zaprezentowany zostanie materiał z pogranicza – jedyne, co jest pewne, to to, że zejdziemy głęboko. 

PS. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy też na stronę wydawnictwa Minicromusic Rec., gdzie można zapoznać się z muzyką, która wymknęła się nam spod kontroli:  http://minicromusic.bandcamp.com/ > http://minicromusic.com/. Do zobaczenia wkrótce na ul. Wilczej 58a w Warszawie " -Minicrocrew