KONCERT
13.03.2015 l CSW Strefa l Warszawa
start: 20:00  / wjazd: 20 zł 


PROGRAM


STREFA

/link FB/Inżynier i muzyk, zaczynał jako basista i perkusista w zespołach punkowych i hardcoreowych by w 2005 roku porzucić tę rolę na rzecz instrumentów elektronicznych. Jest założycielem grupy audiowizualnej anyBetterPlace. Komponuje muzykę do baletu, video artu, filmu i teatru. Współpracował między innymi z Benem Frostem i Lawrencem Englishem. Na scenie pojawiał się między innymi obok Barn Owl i Mika Vainio.

Podczas swoich poszukiwań zwraca szczególna uwagę na barwę instrumentów akustycznych i analogowej elektroniki oraz środowiska jako źródła tekstur dźwiękowych. Stara się wywodzić kompozycje z prostego współistnienia wielu źródeł dźwięku. Kluczem do jego nagrań jest zawieszenie i kontrast między dźwiękiem, a ciszą. Ostatnia płyta Alberto Boccardiego - Fingers - ukazała się jednocześnie nakładem cat|sun (CD) i Important Records.
/// ROGELIO SOSA
To artysta zajmujący się sztuką dźwięku, kompozytor i promotor muzyki eksperymentalnej. Mieszka w Meksyku. Był kuratorem i dyrektorem Festiwalu Radar. Obecnie jest dyrektorem festiwalu muzyki eksperymentalnej Aural at the FMX - Festival de Mexico. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień min.: SCRIME Electroacoustic Music Prize, the IMEB Electroacoustic Music Contest, the Nuevas Resonancias Award, the Russolo Electroacoustic Music Contest, the EAR Electroacoustic Music Contest and the Visiones Sonoras Prize.
Występował w Argentynie, Austrii, Belgii, Kanadzie, Chile, Kuby, Francji, Niemczech, na Węgrzech, we Włoszech, Meksyku, Holandii, Peru, USA i Wenezueli. W 2014 roku w wytwórni Bocian Records została wydana jego płyta „Daturas”./// MICROMELANCOLIÉ
Micromelancholié to zapętlone struktury uzyskane z pomocą mikrosampli, dźwięków znalezionych, nagrań terenowych oraz sprzężeń zwrotnych. Micromelancholié to płyty i kasety wydawane na całym świecie w wytwórniach takich jak: Aurora Borealis, BDTA, Black Horizons, Metaphysical Circuits, MonotypeRec, Wounded Knife czy Zoharum. Micromelancholié to Robert Skrzyński, który miał okazję prezentować swoją twórczość na festiwalach: Canti Illuminati, CoCArt, Re:source, Restytucje, Tauron Nowa Muzyka, WRO – Media Art Biennale, Wrocław Industrial Festival./// FAINT OF HEART
Kiedy coś umiera, warto by coś nowego się narodziło, nie do końca wiadomo czym będzie Faint of Heart, ale czas na coś nowego na zgliszczach cat|sun.