IMPREZA
06.02.2015 l Nowa Sytuacja l Poznań
start: 23:00  / wstęp: 10 złZA DUSZNO to kompleksowa inicjatywa mająca na celu stworzenie eksperymentalnej przestrzeni doświadczania soniczno-wizualnego dla jednostek otwartych na nowe, intensywne doznania. Nie stroniąc od muzyki o regularnym bicie, wprowadzając umysł i ciało w trans, skłania do poświęcenia uwagi temu, co ukryte jest głębiej. Potężna mechanika, industrialny mistycyzm, cyfrowe zaklęcia, migoczący takt inspirują zaduszną bandę w misji poszerzania pojęcia ‘impreza’. Dotychczas zorganizowali wydarzenia z udziałem m.in. Lorenzo Senniego, Robota Kocha, Jurga Hallera, RSS B0YS, Zamilskiej, Pixelord, Pussykrew, Lutto Lento, We will fail, Wilhelma Brasa, Niny z Golden Pudel, Moopiego.

★ ANFS (dj set) (Modal Analysis / Vanila )
Choć Grecję dotknął kryzys to nie ima się on tamtejszej muzyki. Jednym z najlepszym na to dowodów jest ANFS, didżej, producent, inżynier dźwięku, jeden z założycieli wytwórni Modal Analysis oraz Vanila, a także grafik. Zaczynał od grania w hardcore’owych bandach i black-metalowych zespołach, ale na jego postrzeganie muzyki miały wpływ również studia - sound design. Ciągle obecnym wątkiem jest pociąg ku mrocznym brzmieniom i ciężkim rytmom. Jednak w swoich setach nie ogranicza się tylko do tych rejonów - bywa skocznie, bywa kolorowo, a zawsze jest różnorodnie i intrygująco.
O jego znakomitym guście świadczą artyści, którzy znaleźli się w katalogu Modal Analysis: AnD, Yves de Mey, Cassegrain czy The Exaltics.
Świetnie czuje się także pełniąc obowiązki kucharza, ostatnio ugotował pyszne jagnię w czerwonym sosie z duszonymi ziemniakami.